بدترین اعمال جراحی پلاستیک که تاکنون روی هنرپیشه ها انجام شده

اعمال جراحی زیبایی سلبریتی ها همیشه به نتیجه مطلوب ختم نمی شوند و گاهی تبعات آنها آنچنان جبران ناپذیر است که چیزی جز افسوس و پشیمانی برای فرد ندارند. در بسیاری از این عمل ها چهره سلبریتی ها قبل از عمل به مراتب از چهره او بعد از عمل بهتر بوده است.

GL24kS0HUYmI

جوآن ریورز تایید کرده که اعمال جراحی متعددی را به منظور زیبایی انجام داده و به مواردی نظیر لیفت صورت، لیفت گردن و جراحی چشم هایش اشاره کرده. نتیجه این اعمال جراحی چهره ای به شدت مصنوعی را برای او ساخته و فعالیت حرفه ای را به شدت تحت تاثیر قرار داده تا جایی که بسیاری از کارگردان ها و تهیه کننده های هالیوودی دیگر علاقه ای به همکاری با او ندارند.

MUj9Spni2vRo

اولین نکته ای که بعد از نگاه کردن به چهره خانم ورساچه بعد از عمل جلب توجه می کند لب بالای ورم کرده و غیرطبیعی اوست. در چهره های طبیعی لب پایین معمولا ۵۰ درصد بزرگ تر از لب بالایی است اما در مورد خانم ورساچه این نسبت برعکس شده و ظاهری نامتفارن و نازیبا را برای او ساخته است. علاوه بر این پوست صورت این خانم نیز شکلی کشسان به خود گرفته که احتمالا به خاطر لیزر تراپی های متعدد اوست.

Xusf8JPS6xmf

ژاکلین ویلدنشتاین را میتوان بهترین مثال برای اعمال جراحی زیبایی ناموفق دانست. طبق گزارشات ژاکلین برای آنکه شوهرش را عاشق خود کند و او را در زندگی نگه دارد ده ها بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است. به گفته پزشکان ژاکلین احتمالا اعمالی مثل لیفت ابرو، تزریق ژل به لب ها، زاویه سازی چانه، لیپوساکشن، کاشت گونه، جراحی پلک بالا و پایین و گربه ای کردن چشم را انجام داده است.

5MwLxf81a8Rv

میکی رورک از جمله هنرپیشه های مرد هالیوود است که تاکنون اعمال جراحی متعددی از جمله لیفت صورت، لیفت پلک بالا و همچنین کاشت مو انجام داده است. فیس لیفت این هنرپیشه اما چندان موفق و مطلوب نبوده و آنقدر ناشیانه انجام شده که خط ریش میکی را از بین برده است. علاوه بر این انحنای غیرطبیعی بین گوش و گونه میکی و همچنین نرمه گوش او که حالا به صورتش متصل شده همگی نشان دهنده فیس لیفت صورت هستند که ظاهری غیرطبیعی به او داده اند.

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر