عکس های دیده نشده از دختران نون خ

 سریال نون خ سریال ایرانی به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی است.  سریال نون خ در ژانر کمدی و اجتماعی در سال ۹۹ ساخته شد . سریال نون خ برای اولین بار در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما پخش  می شود.

Screenshot_2021-03-30 Iranian Actresses (Official) on Instagram “انتخاب شما کدومه ؟ ۱-هدیه بازوند (روژان خانزاده) ۲-ندا قاس[...](1)

سه بازیگر زن این سریال را بیشتر بشناسیم:

بازوند-

بیوگرافی هدیه بازوند «روژان دختر نورالدین»

هدیه بازوند هنرپیشه ایرانی در تاریخ ۲۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در بندر عباس زاده شده اسـت، و اصالتا کرمانشاهی اسـت. هدیه بازوندفارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می‌باشد. هدیه بازوند از بازیگران تئاتر بوده و چند اثر نمایشی در کارنامه بازیگری خویش دارد و از هنرجویان استاد امین تارخ و همچنین مؤسسه نقش اول میباشد. او ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

ندا2

ندا قاسمی در نقش «شیرین»

ندا قاسمی زاده ۳۰ خردادماه ۱۳۶۶ در شهر کرمانشاه از بازیگران سریال نون خ ۳ است. قاسمی پیش از این که بعنوان بازیگر شناخته شود در عرصه گویندگی و دوبلوریو همچنین تئاتر فعالیت می کرد. او به صورت جدی یکی از دوبلوران رادیوی کرمانشاه است و هنوز هم در این عرصه حضور فعال دارد. ندا قاسمی فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد. او فارغ التحصیل دکترای شیمی آلی از دانشگاه تهران است.

شیدا

شیدا یوسفی «مرجان»

شیدا یوسفی از بازیگران سریال نون خ ۳ است. شیدا یوسفی متولد ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۶۵ در تهران و فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سوره است.

ن خ

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها