5 مرد گرگ صفت نسرین را جلوی چشمان نامزدش بی آبرو کردند

رسیدگی به پرونده تجاوز خرداد 1399 در آبادان  بعد از حدود یک سال در دستور کار قرار گرفت اما موضوع از چه قرار بود :

عصر دوشنبه 22 خرداد ماه امسال بود که دختر نوجوانی همراه خانواده اش پای در اداره پلیس گذاشت و از سناریوی سیاه 3 جوان شیطان صفت پرده برداشت.

ماموران پس از افشاگری دختر جوان پی بردند وی در خانه مادربزرگش و در حالیکه نامزدش در خانه حضور داشته از سوی 3 ابلیس هدف آزار و اذیت قرار گرفته و 3 مرد خشن پس از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر جوان اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده اند.

بدین ترتیب بازپرس محسن پور عسکر دستور ویژه برای دستگیری عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد.

کارآگاهان در گام نخست با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که یکی از شیاطین مهدی 21 ساله از شرورها و متهمان سابقه دار آبادان است.

همین کافی بود تا تجسس ها برای دستگیری این متهم کلید زده شود تا اینکه روز 27 خرداد ماه مهدی که قصد داشت در (خیابان اروسیه) بلوار ولایت آبادان دست به کیف قاپی بزند از سوی ماموران دستگیر شد.

مهدی ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

روز 28 خرداد ماه مهدی برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پور عسکر در شعبه سوم قرار گرفت و گفت: شب حادثه در خانه دایی ام که ابوذر نام دارد در حال استراحت بودم که به سراغم آمد و از دختر نوجوانی که درهمسایگی شان زندگی می کند تعریف کرد.

وی افزود: از حرف های ابوذر شنیدم که دختر نوجوان پدر و مادرش در شهر دیگری زندگی می کنند و وی به خاطر بیماری مادربزرگش به آبادان آمده و مدتی است که مادربزرگش تحت درمان قرار دارد و دختر 17 ساله در خانه تنها است ولی بعضی اوقات پسر جوانی سوار بر خودروی پراید در جلوی خانه شان توقف می کند و به خانه دختر نوجوان می رود.

مهدی ادامه داد: درحالیکه همسر دایی و فرزندش در خانه خواب بودند اما ابوذر دست بردار نبود و تا ساعت 5 صبح با من حرف زد تا اینکه با اصرارهای ابوذر تصمیم گرفتیم با همدستی 3 تن دیگر از دوستانمان وارد خانه دختر نوجوان شویم و او را در برابر چشمان پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار دهیم.

این جوان شیطان صفت گفت: در حالی که همگی چاقو به دست بودیم از بالای دیوار وارد خانه شدیم و ابتدا پسر جوان را هدف کتک کاری قرار دادیم و سپس به سراغ دختر نوجوان که گویا سرگرم درس خواندن بود رفتیم و در حالیکه پسر جوان می خواست دست از سرشان برداریم متوجه شدیم که وی نامزد رسمی دختر نوجوان است.

راه بازگشت نداشتیم و مجبور شدیم نقشه مان را عملی کنیم و در حالیکه نامزد این دختر جوان را با چند ضربه چاقو زخمی کرده بودیم، همگی به صورت جداگانه اقدام به آزار و اذیت دختر نوجوان کردیم.

مهدی ادامه داد: زمانیکه قصد خارج شدن از خانه را داشتیم دست به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه کرده و پا به فرار گذاشتیم.

وی گفت: فکر می کردیم دختر نوجوان و نامزدش از ترس آبرویشان ماجرا را به پلیس گزارش نمی کنند اما چند روز بعد متوجه شکایت آنها شدیم و تصمیم به فرار گرفتیم.

این جوان شیطان صفت گفت: ما روز حادثه 5 نفر بودیم و نمی دانم چرا دختر نوجوان و نامزدش ادعا می کنند ما فقط 3 نفر بودیم.

نامزد دختر نوجوان این سناریوی سیاه در برابر چشمان وی به اجرا رسیده بود به بازپرس پرونده گفت: همسرم در خانه تنها بود که برای سرکشی به دیدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه مان برگشتم که در میان راه متوجه جاماندن ریموت خانه پدرم در خانه نامزدم شدم و به همین خاطر دوباره به آنجا بازگشتم.

وی افزود: هنوز لحظاتی نگذشته بود که این جوان همراه دو مرد دیگر وارد خانه شدند و با تهدید چاقو قمه مرا زخمی و نامزدم را هدف سناریوی شیطانی خود قرار دادند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 
 • عبای
  0

  باید اعدام شوندتا درس عبرتی باشد برای دیگران

 • ناشناس
  0

  لعنت برشما

 • سام
  0

  باید بدون محاکمه اعدام شوند تا درس عبرتی برای دیگران شود.