مجری و گوینده ممنوع الکار تلویزیون در ویژه برنامه های نوروز به قاب تلویزیون باز میگردد.

محمد رضا حیاتی که اخیرا ممنوع التصویر شده بود به احتمال زیاد به قاب های تلویزیون بر می گردد او بعد از ممنوع التصویری محبوبیت شدیدی در میان مردم به دست آورده است.

محمدرضا حیاتی در سال ۱۳۳۴ در شهر آبادان در استان خوزستان متولد گردید. محمدرضا حیاتی در خانواده ای پر جمعیت با ۸ برادر و خواهر بزرگ شد. محمدرضا حیاتی یکی از بهترین گویندگان قدیمی خبر صداوسیمای ایران است. او در رشته‌ی علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تحصیل‌کرده است.

mohammadreza-hayati02-2

محمدرضا حیاتی فعالیت خود را در بخش گویندگی از سال ۱۳۶۰ در یک برنامه‌ی اجتماعی در رادیو آغاز نمود و برای مدتی در بخش نمایش‌نامه‌های رادیویی فعالیت کرد، سپس برای اجرای خبر پذیرفته شد و فعالیت خود را در بخش اخبار ساعت ۱۰ صبح رادیو، با خواندن چند خبر خارجی آغاز نمود. محمدرضا حیاتی به‌جز گویندگی خبر در برنامه‌های دیگری به‌عنوان مجری نیز حضور داشته است. وی در مجموعه "پایتخت ۶" در نقش گویندهٔ خبر ایفای نقش کرده‌است. محمدرضا حیاتی هنرمند سال ها در شبکه های مختلف صدا و سیما فعالیت داشته و از قدیمی‌های این عرصه می باشد.

حیاتی 3

ویژه برنامه‌ای با اجرای محمدرضا حیاتی گوینده پیشکسوت تلویزیون و با مهمانی ویژه به نام علی‌رام نورایی، شاهین آرین، هنرمندان مشهور کشور و آیتم های جذاب و متنوع به زودی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

حیاتی

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها