مرد بیچاره مچ همسرش را گرفت

زنی در تهران به خاطر رابطه خیانت و پنهانی با یکی از اقوام دورش به دو سال کار اجباری در آسایشگاه سالمندان و شلاق محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت مرد جوانی به نام جاوید آغاز شد. وی که به دادگاه خانواده رفته بود از همسرش به نام مهتاب به جرم خیانت  شکایت کرد و گفت :من و همسرم ۱۱ سال است که با هم زندگی می‌کنیم و دارای یک فرزند هستیم . مدتی است به رابطه همسرم با یکی از بستگان دورش به نام رامین مشکوک شده بودم. همیشه آخر هفته ها رامین به بهانه میهمانی به خانه مان می آید و شب را آنجا می‌ماند .همسرم از رامین پذیرایی ویژه ای می‌کرد. به همین خاطر من به رفتار همسرم مشکوک شدم و جرقه خیانت خورد به سرم و وقتی این ماجرا را به مهتاب گفتم او حرف عجیبی زد .همسرم گفت حالا که به او مشکوک شده ام  و تهمت خیانت میزنم می خواهد از من جدا شود. او به دادگاه خانواده آمد و درخواست طلاق داد.

این مرد ادامه داد: درخواست طلاق همسرم در همین دادگاه در جریان است. در این میان یک شب اتفاقی گوشی همسرم را بررسی کردم و به رابطه پنهانی او و رامین پی بردم .من از اون شاکی هستم .

این مرد  پرینت تماس های تلفنی و تصویری همسرش و مرد غریبه را به دادگاه ارائه داد.

عروس

ماجرای دستگیری رامین و مهتاب در تهران

با این شکایت برای رامین و مهتاب بازداشت شدند و پرونده شان برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

رامین در دادگاه منکر رابطه پنهانی با زن جوان شد و ادعا کرد به خاطر خویشاوندی به خانه آنها رفت و آمد داشته است.

اما مهتاب ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت :من و همسرم سالهاست با هم هیچ رابطه عاطفی نداریم .من از همسرم طلاق عاطفی گرفته ام و هیچ علاقه ای به ادامه زندگی با او ندارم .

به همین خاطر به دادگاه خانواده رفتم و درخواست طلاق را مطرح کردم. اما چون سه دانگ از خانه مان به نام من است شوهرم چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده تا با این ترفند بتواند خانه را از چنگم بیرون بیاورد. من رابطه پنهانی با رامین قبول ندارم .وی هنگامی که با پرینت تماس های تلفنی و تصویری اش با مرد غریبه روبه رو شد سکوت کرد و حرفی نزد.

در پایان جلسه با قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده رامین را به دو سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق محکوم محکوم کردند. زن جوان نیز به ۹۹ ضربه شلاق و دو سال ها کار اجباری به صورت سه روز در هفته و هر روز ۶ ساعت در آسایشگاه سالمندان محکوم شد /منبع: رکنا

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها