دختری که از روی اعتماد عکس اش را به پسری که تازه با او آشنا شده بود داده بود باعث مشکلات زیادی برای وی شد. رییس پلیس فتای آذربایجان‌غربی از دستگیری فردی که اقدام به تهدید و انتشار عکس‌های خصوصی خانم جوانی در اینترنت کرده بود، خبرداد.

 سرهنگ کوره‌بلاغی در این باره گفت: پیرو شکایت خانمی مبنی بر هتک حرمت اینترنتی، ماموران اقدامات خود را آغاز کردند.

پخش4

رییس پلیس فتای استان آذربایجان‌غربی افزود: شاکیه در اظهاراتش بیان کرد که حدود چند ماه گذشته در اینترنت با فردی آشنا شده و از روی اعتماد، تعدادی از عکس هایش را برای او ارسال کرده اما پس از مدتی او را تهدید و در نهایت اقدام به انتشار تصاویر در اینترنت کرد که این کار منجر به آبروریزی وی و خانواده‌اش شد.

untitled

کوره‌بلاغی ادامه‌داد: کارشناسان پلیس با تجمیع اطلاعات، تحقیقات خود را ادامه داده و کلیه ارتباطات اینترنتی شاکیه مورد بررسی قرار گرفت که سرانجام متهم در یکی از استان‌های شمالی کشور شناسایی و با اخذ نیابت قضایی دستگیر شد، وی با مشاهده دلایل و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

وی تصریح‌کرد: یکی از جدی‌ترین خطراتی که کاربران اینترنت را تهدید می‌کند اعتماد به افراد ناشناس در این فضاست، اما علی‌رغم حجم وسیع اطلاع‌رسانی و هشدارهایی که از طرف پلیس فتا به کاربران داده می‌شود باز هم افرادی این هشدارها را نادیده گرفته و در دام افراد سودجو گرفتار می‌شوند

 

ارسال نظر