یحیی گل محمدی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد صحت این خبر اینگونه پاسخ داد:

محمد دانشگر مدافع تیم استقلال که این روزها به دلایل انضباطی از حضور در تیم اسقلال محروم هست و شایعه جدایی اش از تیم استقلال به گوش می رسد . اما در تازه ترین شایه در شهر گفته می شود که او نزد یحیی گل محمدی سر مربی پرسپولیس رفته تا مقدمات حضورش در تیم پرسپولیس را فراهم کند. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به شایعه حضور محمد دانشگر در منزلش برای مذاکره حضور در پرسپولیس با لحنی متعجب گفت:

دانشگر به خانه من آمده؟! نه. وقتی بازیکنی از یک باشگاه مطرح جدا می شود یک سری گمانه زنی و حرف‌ها در نقل و انتقالات شکل می گیرد. اما واقعا اینطور نیست و من هیچ صحبتی با ایشان نداشتم و تصمیمی هم برای جذب وی نداریم.

دانشگر

یحیی گل محمدی درباره اینکه محمد انصاری قصد جدایی دارد و بحث جدایی آریا بزرگر و همچنین حضور مهدی خانی در پدیده نیز گفت:

نفراتی که از جمع ما جدا شدند همگی قرضی بودند. آنها قرارداد رفتند و با میل و رضایت خودشان رفتند. اکثرا جوانان بودند و طبیعی است که باشگاهی بازیکنان جوان خود را قرضی در اختیار باشگاه دیگری بگذارد تا آنها با تجربه بیشتری برگردند. ولی صحبت درباره مهدی خانی و انصاری گفتید من صبح شنیدم و خبری ندارم. باید با آنها صحبت کنم اما اینکه قبل از صحبت با من رفتند با باشگاه صحبت کردند برای من عجیب است.

وی در پاسخ به اینکه آیا رمضانی به شکل قرضی به استقلال رفته گفت، نه او قطعی به این تیم رفته است.

گل محمدی

سرمربی پرسپولیس درباره زمان بازگشت عیسی آل کثیر گفت: او 13 فروردین قادر به حضور در تمرینات و بازی‌ها خواهد بود و این روزها تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارد. ما خودمان او را تمرین نمی دهیم اما تمرینات با نظر ما انجام می شود و مدیریت می کنیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها