پرسپولیس برای تقویت خط دفاع خود این خرید را انجام دادند وگفته می شود خود این بازیکن پول رضایتنامه اش را داده و از پدیده جدا شده است.

فرشاد فرجی (زادهٔ ۷ آوریل ۱۹۹۴ در قائمشهر)  که  قبل از این در باشگاه فوتبال شهرخودرو خراسان و در پست مدافع بازی میکرد. فرشاد فرجی، مدافع موفق نساجی در فصل هجدهم که توانست با نمایشی موفق در این تیم، به بازیکنی تاثیرگذار برای سرخ‌های مازندران  تبدیل شود .فرشاد فرجی سرانجام پس از کش و قوس های فراوان توانست از شهر خودرو یا همان پدیده به پرسپولیس بپیوندد. فرشاد فرجی، مدافع تیم فوتبال شهرخودرو با قراردادی دو و نیم ساله به تیم پرسپولیس پیوست. فرجی که در نیم فصل اول عملکرد خوبی در تیم شهرخودرو داشت با وجود مخالفت سید مهدی رحمتی توانست از این تیم جدا و راهی پرسپولیس شود.

Screenshot_2021-03-15 Instagram

فرشاد فرجی  که در پست دفاع وسط بازی می‌کند، سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را در شهر خودرو خراسان دارد.

پیش از این پرسپولیس در خط دفاع سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، محمد انصاری و سید احسان حسینی را در اختیار داشت و با آمدن فرجی دست گل محمدی روی نیمکت باز می‌شود.

فرشاد فرجی امروز ساعت ۱۱ وارد باشگاه پرسپولیس شد تا طبق توافق قبلی پای مذاکره نهایی با این باشگاه حاضر شود و قرارداد رسمی خود را با سرخپوشان به عنوان آخرین پروسه نقل و انتقالاتی به سرانجام برساند و قراردادش را به امضا رساند.

پرسپولیس پیش از این مهدی ترابی و شهریار مغانلو را به خدمت گرفته بود و اکنون با جذب فرشاد فرجی حضورش در نقل و انتقالات زمستانی را خاتمه داد و وارد ادامه مسابقات خواهد شد.

مدافع شمالی تازه وارد پرسپولیس با دریافت رضایتنامه و کارهای نهایی انتقال در صورت صلاحدید کادرفنی قادر خواهد بود از دیدار بعدی برای سرخپوشان به میدان برود.

 

 

ارسال نظر