پدر دختر که خبر را شنید دست پسر متجاوز را قطع کرد

تجاوز به دختر هندی باعث خشم پدر دختر شده و پس از تبرئه شدن پسر از تجاور به دختر پدر را در فکر انتقام انداخت .

پدر دختر در انتقام از پسر متجاوز به دختر وی را به درختی بسته و با تبر دستانش را قطع کرد تا دستان متجاوز به دخترش از دنیا کوتاه شود .

پدر هندی، دستان مردی که به دخترش تجاوز کرده بود را برید تا دیگر از این کارها مرتکب نشود و انتقام سختی از وی گرفت. نوجوانی ۱۷ ساله به دختر بچه‌ای هندی تجاوز کرد اما دادگاه هند چون او زیر سن قانونی بود مجازاتی برایش در نظر نگرفت و آزادش کرد.

پدر دختر که نمی‌توانست این نوجوان و کاری را که کرده بود فراموش کند با قطع دستان پسر از او انتقام گرفت.

untitled

به گزارش دیلی میل پدر ۲۵ ساله این دختربچه در دادگاه اعلام کرد که در ازای پرداخت جریمه نقدی، این پسر را می‌بخشد و حتی او را سوار ماشینش کرد تا به دهکده محل زندگیش برساند اما در میانه‌راه او را پیاده کرد و به درختی بست و دستانش را با تبر قطع کرد.

به گزارش تاپ ناز روستاییان پس از مدتی این پسر را یافتند و فورا راهی بیمارستان کردند اما او در حال حاضر حال وخیمی دارد. پدر دختر نیز فراری است و از سوی پلیس به عنوان شخصی که قصد قتل داشته تحت تعقیب است.

hands-childrape

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 
  • ا
    0

    چه کار. بزرگی کرده این پدر. حق داره نتونسته. تجاوز به دختر خردسالش را تحمل کنه. اگه توی هند. این مجازاتها. تکرار میشد. زنان و دختران در امان هوس بازیهای مردان بودنند. نه در هند بلکه کل دنیا. حتی تو ایران خودمون. آفرین به این پدر.

  • عشقی
    0

    دمت گرم بااین کار پدر دست متجاوزگر رو از بقیه آدمهای بیگناه کوتاه کرد. دمت گرم.

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها