دختر جوان از قم به تهران آمد و پس از عمل ساکشن روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

ساعت 9 شامگاه یکشنبه 19 اردیبهشت امسال ماموران کلانتری 134 شهرک غرب در جریان مرگ دختر جوانی در یک کلینیک جراحی قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران با دستور بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات به این کلینیک رفته و تحقیقات را آغاز کردند.

مرگ یا خودکشی پس از عمل ساکشن

ماموران با حضور در کلینیک پی بردند که دختر 32 ساله همراه دختر جوان دیگری برای عمل ساکشن شکم از قم به تهران آمده است و پس از عمل ساکشن به کام مرگ فرو رفته است.

تیم پلیسی در تحقیقات به سراغ دختر جوان که همراه این دختر 32 ساله بود رفتند و وی به ماموران گفت: من هیچ نسبتی با این دختر نداشتم و به عنوان پرستار همراه او به تهران آمدم.

وی افزود: دختر جوان از من خواست که با او برای عمل به تهران بیایم و بعد از عمل با هم به قم برگردیم، دختر جوان وقتی از اتاق عمل بیرون آمد حالش خوب و نتیجه عمل نیز موفقیت آمیز بود که دیدم یک بطری نوشیدنی در دست دارد و شروع به خوردن محتویات داخل بطری کرد که بعد از آن حالش بد شد.

مرگ مرموز پس از عمل ساکشن

مسئول فنی بیمارستان نیز در تحقیقات پلیسی گفت: عمل ساکشن شکم به خوبی انجام شد و دختر جوان با توجه به گفته های خودش هیچ سابقه بیماری یا حساسیتی نداشته است و با توجه به اظهارات همراه بیمار احتمال می رود محتویات داخل بطری باعث مرگ وی شده است.

بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی منتقل شود تا علت مرگ مشخص شود.

پدر دختر جوان نیز در تحقیقات عنوان کرد که هیچ شکایتی ندارد و منتظر است تا علت مرگ از پزشکی قانونی اعلام شود و بعد از آن پیگیر پرونده دخترش می شود.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی دستور داد تا دوربین های مداربسته مورد بازبینی قرار گیرد، اظهارات پرستار همراه دختر جوان در خصوص بطری گرفته تا مشخص شود بطری همراه دختر جوان بوده یا نه، در صورت وجود بطری محتویات داخل آن مورد بررسی قرار گیرد و  مجوز مرکز کلینیک و پزشک بررسی شود و مشخص شود این کلینیک برای انجام عمل در آن ساعت مجوز داشته یا نه؟

 

ارسال نظر