دختر بیچاره تا بحال دو بار سقط جنین کرده .

تلخ ترین حادثه ای که میتواند برای یک دختر در زندگیش رخ دهد تجاوز جنسی به اوست که هر چقدر سن این دختر کمتر باشد درد این تجاوز بیشتر میشود .

تجاوز پدر به دختر 9 ساله به دلیل زیبایی دخترش و باردار کردن دختر برای چند بار و سقط جنین دختر جنایاتی است که یک پدر در حق دخترش کرده است و شاید از بی نیازی جنسی غربی ها نسبت به زنان و دختران به دلیل آزادی پوشش و رابطه جنسی پرده برمیدارد .

کشاندن دختر به رختخواب با وعده خرید اجناسی که دختر بیچاره دوست داشت توسط پدرش حقه ای بود که دختر را در چنگال پدر متجاوز میبرد و لذت جنسی به پدر میداد .

بر اساس گزارش پلیس، پاستور فیلیپ ۳۲ ساله دخترش را از سن ۹ سالگی مورد تجاوز قرار داده است و تاکنون ۲ بار باعث باردار شدن دخترش شده هرچند که این شیطان صفت بچه داخل شکم دخترش را سقط می‌کرده است.

به گفته قربانی وی از زمانی که ۹ ساله بود مورد هوسبازی پدرش قرار گرفته و پاستور به بهانه زیبا بودن دختر به تخت خواب شوم می‌کشاند و با وعده خرید وسایل‌های مورد علاقه اش او را مورد تجاوز قرار می‌داده است. این پدر دخترش را وادار می‌کرد که هر زمان که می‌خواهد در اختیارش باشد.

مادر قربانی که متوجه ۲ بار بارداری دخترش نشده بود سری سوم متوجه بارداری دخترش می‌شود و با پیگیری هایش فهمید پدر شیطان صفت دست به این اقدام شوم زده است. با شکایت زن جوان به اداره پلیس پدر هوسباز دستگیر و دادگاهی شد.

در حال حاضر پاستور فیلیپ بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه محاکمه اش به زودی برگزار شود.

 

ارسال نظر