دختر هوس ران از رابطه جنسی اش با پسر بچه فیلم گرفت.

تجاوزی عجیب و وحشتناک که تا بحال در هیچ کجای دنیا مرسوم نبوده تجاوز دختر 20 ساله به پسر 4 ساله که فیلم آن هم منتشر شد خبر جنجالی چندش آور رسانه های اینترنتی شد.

تجاوز دختر به پسر در هیچ کجای دنیا مرسوم نبوده و بیشتر اخبار حوادث از تجاوز پسران به دختران حکایت میکند اما این بار دختر به پسر تجاوز کرده است و البته سن پسر بسیار جالب توجه است .

فیلم رابطه جنسی دختر 20 ساله و پسر 4 ساله که به صورت آنلاین توسط دختر ضبط و منتشر شد موجب بازداشت دختر شد و از تجاوز دختر به پسر حکایت داشت .

دختر آمریکایی که گفته میشود در زمان تجاوز به پسربچه از حال روحی خوبی برخوردار نبوده و در حالت عادی دختر خوبیست هم اکنون به جرم تجاوز به کودک محاکمه میشود .

یک دختر از اهالی ایالت اوهایوی آمریکا که متهم به تجاوز به یک پسربچه 4 ساله و تصویر برداری و انتشار آنلاین صحنه‌های اعمال وحشیانه خود در شبکه‌های اجتماعی است، توسط پلیس دستگیر شد.

به نقل از شبکه خبری نیویورک دیلی نیوز، دختر 20 ساله ای به نام «ایندیا کایرکسی» از اهالی شهر سینسیناتی آمریکا به جرم تجاوز جنسی به پسر بچه‌ای 4 ساله که در اوایل ماه گذشته صورت گرفته بود، بازداشت شد.

هنوز انگیزه این زن از انجام این عمل جنون آمیز که ویدئوی آن را نیز در شبکه اجتماعی منتشر ساخته است، مشخص نشده است. این زن تبهکار، فیلم عمل مجرمانه خود را توسط اپلیکیشن استریم زنده ویدئویی به نام پریسکوپ ضبط و در تاریخ 4 ژانویه امسال در شبکه اجتماعی منتشر کرده است.

یک کاربر این اپلیکیشن در یکی از ایالت‌های دیگر آمریکا با مشاهده فیلم صحنه‌های وقوع جرم، آن را به پلیس گزارش کرده است.

بنا بر این گزارش دادگاه به‌خاطر جلوگیری از جریحه دار کردن افکار عمومی مراحل دادرسی و مدارک این پرونده را محرمانه اعلام کرده است.

به گزارش یکی از مقامات قضایی محلی ناحیه همیلتون، کایرکسی با قرار بازداشتی به مبلغ 350000 دلار در زندان به سر می‌برد.

از زمان بازداشت متهم یکی از اقوام او که حاضر به صحبت با پلیس شده از مقامات پلیس خواسته است که با کایرکسی مثل یک بیمار روانی رفتار کرده و مشابه با متجاوزان جنسی به کودکان با او برخورد نکنند.

این فرد که خواسته تا نامش فاش نشود در مصاحبه با شبکه خبری سینسیناتی اظهار داشته است که کایرکسی هنگام وقوع جرم در شرایط روحی خاصی به سر می‌برده و نیاز به مراقبت ویژه داشته و عمل زشتی که از وی سر زده در حالت عادی واقعا از او بعید است.

بنا بر گزارشات رسیده، کایرکسی هنوز برای محاکمه در دادگاه حاضر نشده است.

تجاوز

تجاوز

تجاوز

تجاوز

 

ارسال نظر

 
  • آریا
    1

    اونجا زنا به مردا تجاوز میکنن اینجا مردا به زنا