زن ایرانی که در ترکیه بود نقره داغ شد

بازداشت عوامل سرقت حرفه ای در تهران

فروردین ماه سال جاری زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد تمام سرمایه اش که یک چمدان بوده در پارکینگ خانه خواهرش به سرقت رفته است؛ او به ترکیه رفته بود تا با خرید لوازم آشپزی کسب و کار جدید راه اندازی کند و به زندگی خود سر و سامانی دهد.

زن جوان پس از بازگشت از ترکیه به دلیل اینکه خانه اش واقع در اصفهان بود به ناچار چمدان گران قیمت 60 میلیون تومانی خود را در پارکینگ خانه خواهرش می‌گذارد تا چند وقت بعد چمدان برای او در اصفهان پست شود اما غافل از این که فردا صبح چمدان در پارکینگ قرار نداشت.

پلیس در نخستین حرکت تجسس خود متوجه شد کارت بانکی زن اصفهانی که در چمدان بود سحرگاه همان روز به دلیل وارد کردن رمز اشتباهی مسدود شده است این قضیه ماموران پلیس را به شعبه بانکی در خیابان خوش کشاند.

دستگیری زن و مرد شیطان صفت در خیابان خوش شمالی تهران

ماموران پلیس نخستین سرنخ خود را از دوربین مداربسته عابربانک بیرون کشیدند. آن ها متوجه شدند زن و مرد جوان با پوششی عجیب در تلاش بودند که به طور اتفاقی رمز کارت بانکی را پیدا کنند تا شاید از این حرکت پولی به جیب بزنند. در پی این اتفاق عکس و مشخصات زن و مرد شیطان صفت به گشت انتظامی داده شد.

نیمه شب فروردین ماه سال جاری گشت انتظامی، زن و مردی را همراه با یک چمدان در خیابان خوش شمالی مشاهده کردند که به آن ها مشکوک و دستور ایست دادند.

سارقان حرفه ای در ابتدا  ادعا کردند که مسافر هستند و از شهرستان به تهران آمدند که این ادعا عدله برای پلیس کافی نبود. پلیس با بازداشت آن ها متوجه شد که آن ها دزدان حرفه ای پارکینگ ها هستند و با پوشش عجیب لباسشان دست به سرقت می زنند.

پلیس پس از بازجویی متهمان متوجه شد که آن ها چمدان 60 میلیون تومانی زن اصفهانی را به سرقت برده اند و وسیله های آشپزی داخل چمدان را فروخته اند که در پی آن پرونده متهمان جهت رسیدگی امور قضایی به دادسرا ارجاع داده شد.

untitled

ارسال نظر