سارق های همه فن حریف تهران

به گزارش گروه سرقت ، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: 14 فروردین ماه سال جاری یکی از شهروندان با در دست داشتن پرونده سرقت خودرو به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد خودروی پرایدش را در چهارراه استقلال پارک و در زمان مراجعه متوجه می شود خودرو سرقت شده است .

دستگیری سارق جوان در شرق تهران

وی با اشاره اینکه با دریافت مشخصات خودرو در سامانه پلیس ثبت شد، عنوان کرد: با ثبت به موقوع سرقت در سامانه سراسری پلیس آگاهی، خودرو پراید شاکی توسط ماموران گشت کلانتری 126 تهرانپارس در همان روز کشف و یکی از سارقان دستگیر و شخص دیگری که همراه وی بوده از محل گریخت.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با دستگیری یکی از سارقان و متواری شدن نفر دوم که در سرقت خودروی شاکی نقش داشته، پرونده وارد مرحله جدیدی از تحقیقات شد و در این راستا دستگیری متهم متواری در دستور کار کاراگاهان قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق شدند محل های تردد شهاب را شناسایی و با هماهنگی قضائی 4 روز بعد در یکی از پاتوق هایش در شمیران نو که برای مصرف مواد مخدر مراجعه کرده بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر می شود.

سرقت

دزدان خودرو از خانه ها هم سرقت می کردند

سرهنگ مجیدی افزود: با دستگیری هر دو متهم و مواجه آن ها با ادله های بدست آمده به جرم سرقت خودرو شاکی و به 2 فقره سرقت از انباری منازل نیز معترف شدند که با تکمیل تحقیقات مشخص شد از 2 محل سرقت اماکن خصوصی حدود 200 میلیون ریال بدست آورده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: با اعتراف صریح متهمان به بزه سرقت پرونده به مرجع قضائی ارسال و متهمان با قرار تامین مناسب روانه زندان شدند

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر