زن جوان در اقدامی عجیب روی همسرش اسیدپاشی کرد تا راهی برای فرار به اروپا پیدا کند.  چندی قبل مردی با صورتی سوخته و در حالیکه یکی از چشمانش کور شده بود پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از بازپرس جنایی برای بازداشت همسرش درخواست کمک کرد.

اسیدپاشی روی شوهر در تهران

مرد 28 ساله پیش روی بازپرس واحدی در شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران گفت: همسرم قصد داشت از من طلاق بگیرد و با دخترم به کشورهای اروپایی برود اما من با جدایی او مخالفت کردم، چون همسر و زندگی ام را دوست دارم و هیچ مشکلی در زندگی مان نبود که بخواهم از همسرم جدا شوم اما زنم هر روز اصرار داشت ولی من درخواستش را نمی پذیرفتم.

وی افزود: روز 13 اسفند سال گذشته بود که خواب بودم که احساس کردم یکی با چکش روی سرم می زند که از درد بیدار شدم و که همان لحظه مایعه ای روی صورتم ریخته شد که از شدت سوزشی که حس کردم شروع به داد و فریاد کردم که همسایه ها به کمکم آمدند و مرا به بیمارستان منتقل کردند.

مرد جوان ادامه داد: از ناحیه صورت دچار سوختگی شدم و از ناحیه چشم چپ کور شدم و وقتی از بیمارستان مرخص شدم بزرگان فامیل وساطت کردند و با میانجیگری خواستند که از همسرم شکایت نکنم و من با توجه به اینکه همسرم را دوست دارم و عاشقش هستم از او شکایت نکردم و و فکر می کردم ماجرای طلاق گرفتن پایان گرفته و همسرم دیگر به دنبال جدایی نیست.

اسید پاشی

اصرار زن جوان به فرار از کشور

قربانی اسید پاشی به بازپرس پرونده گفت: در این مدت بخاطر علاقه ام و صحبت های همسرم سکوت کردم اما به تازگی متوجه شدم همسرم قصد دارد فرزندم را با خودش و به صورت پنهانی به خارج کشور ببرد و در یکی از کشورهای اروپایی زندگی کند.

این مرد از بازپرس پرونده خواست تا زنش در ماجرای اسیدپاشی دستگیر شود.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تحقیقات در این پرونده در پلیس آگاهی تهران آغاز شود و زن مرد جوان برای تحقیقات به دادسر احضار شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها