وقتی همه راهها را بسته دید به جان پلیس افتاد

سارق رزمی کار که با تیرکمان شیشه خودروها را تخریب می کرد تا دزدی کند به دام افتاد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق تیرکمان دار که با تخریب شیشه خودروها دست به دزدی می زد، خبر داد و گفت: متهم به 50 فقره سرقت معترف شد.

 سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در خصوص دستگیری سارق کمان دار، بیان داشت: با توجه به افزایش سرقت های لوازم داخل خودرو به شیوه تخریب شیشه خودروها ،گشت زنی های هدفمند آغاز تا اینکه صبح امروز ماموران گشت کلانتری 118 ستارخان در گشت زنی انتظامی به رفتار مردی مشکوک و وی را تحت نظر قرار دادند.

سارق کمان دار با چاقو به پلیس تهران حمله کرد

وی افزود: در همین حین ماموران مشاهده کردند متهم با استفاده از یک تیرکمان شیشه یک دستگاه خودرو را که در زیر پل شیخ فضل الله پارک شده بود، تخریب کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند، گفت: متهم به محض مشاهده پلیس از محل متواری و سعی داشت با استفاده از سلاح سرد، از فرمان پلیس تمرد کند که پس از انجام فنون رزمی سارق دستگیر و خلع سلاح شد.

سرهنگ موقوفه ای گفت: در بررسی های پلیسی مشخص شد این سارق 40 ساله از دزدان حرفه ای بوده و پیش تر برای تحمل کیفر روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم پس از دستگیری به 50 فقره سرقت به همین شیوه معترف و برای اخذ دستور قضائی و انجام تحقیقات تکمیلی روانه دادسرا شد.

 

 

 

ارسال نظر