در خانه مجردی اتفاق افتاد

دختر ۱۹ ساله به نام محبوبه مدعی شد در جستجوی یافتن یک شغل مورد تجاوز و آزار و اذیت یک فرد قرار گرفته درباره چگونگی وقوع این حادثه به مددکار اجتماعی مشهد گفت پدرم اوضاع مالی خوبی نداشت من هم دانشجو بودم و برای تامین هزینه های تحصیل تصمیم به رفتن به سرکار گرفتن به همین دلیل شماره تلفن را از سایت دیوار پیدا کردم که فردی برای امور نظافتی و پرستاری از یک کودک قصد استخدام زنی را داشت.

محبوبه در خانه مجردی مرد جوان بی آبرو شد

بعد از تماس با فرد که به دروغ خود را دارای شغل مهمی معرفی کرد و نشانی منزل را به من داد وقتی پا به درون آن خانه گذاشتم محیط بسیار مشهود بود که در آنجا یک خانه مجردی است و به جز اجاق تک شعله و چند تکه لوازم فرسوده چیز دیگری وجود ندارد. هنگامی که سراغ کودک را گرفتم مرد جوان گفت که کودک در خانه خواهرش است و سپس به من پیشنهاد رابطه اخیر اخلاقی داد و وقتی پیشنهاد او را نپذیرفتند در خانه را قفل کرد و با حالتی تهدید آمیز مرا مجبور کرد تا به خواستش تن بدهم و به من تجاوز کرد بعد از این ماجرا در حالی که سکوت کرده بودم به بهانه صرف ناهار مرا به بیرون برد و خودش از محل متواری شد و سپس من هم به سمت کلانتری روانه شدم تا از او شکایت کنم.

شایان ذکر است با صدور دستوری از سوی سرگرد جعفری آماری بلافاصله نیروهای اطلاعات کلانتری وارد عمل شدند و جوان مورد ادعای این دختر را دستگیر کردند اما آن جوان با رد ادعای شاکی پرونده مدعی شد قبلا با این دختر آشنا بوده و با پیشنهاد رابطه غیر اخلاقی را به خانه مجردی اش گذاشته و بعد از این که بین ما اختلافی به وجود آمد و از من شکایت کرده. قابل ذکر است که این پرونده در حال بررسی است

 

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    آخه توی این روزگار چرا از حق زنها دفاع نمی کنند