مردی که به جرم قتل همسر سابقش اعتراف کرد.

قتل نوعی بزهکاری است که در آن فرد متجاوز به هر علتی دست به جنایت قتل می زند، حال باید این را در نظر داشت که هر قتل ریشه در عوامل مختلفی از جمله مشکلات روحی و روانی، مصرف مواد مخدر و ..... رو دارد. هر روزه شاهد زنان یا مردانی هستیم که بخاطر کنترل نشدن خشونت همسرانشان جان خود را از دست میدهند.

مرد جوان که همسر سابقش را کشته و به قصاص محکوم شده بود با جلب رضایت اولیای دم به زندگی برگشت و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد

 

قتل میترا 2

نیمه شب دهم دی ماه سال 97 مرد سالخورده ای با پلیس تماس گرفت و از قتل دختر 30ساله اش به نام میترا خبر داد.

 این مرد که هراسان بود گفت: دخترم و دامادم چند ماه قبل از هم جدا شدند. دخترم گاهی اوقات برای ملاقات با دو دخترش به خانه همسر سابقش می رفت. او دیروز برای دیدن فرزندانش به خانه همسر سابقش به نام پرویز رفت و باز نگشتت. من که نگران او شده بودم مقابل در خانه رفتم اما کسی در را باز نکرد.

وی ادامه داد: نیمه شب بود و دخترم به خانه برنگشته بود. من که نگران شده بودم همراه همسرم بار دیگر مقابل در خانه داماد سابقم رفتیم و چون کسی در را باز نکرد قفل در را شکستیم و با جسد خونین دخترم روبه رو شدیم.

با این تماس ،ماموران پلیس به خانه پرویز در منطقه چهاردانگه رفتند و جسد خونین زن جوان با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. پرویز و دو دخترش در خانه حضور نداشتند. پلیس به ردیابی همسر میترا پرداخت و دریافت این مرد به همراه دو دخترش به خانه خواهرش رفته است.

پرویز بازداشت شد و به جنایت خانوادگی اعتراف کرد.

قتل میترا

ماجرای قتل میترا در چهاردانگه

مرد ۳۷ ساله گفت : من و همسرم از همان ابتدای زندگی با هم اختلاف داشتیم. به دنیا آمدن دو دختر مان هم اوضاع را بدتر کرد. به همین خاطر در حالی که دو دخترمان به سن نوجوانی رسیده بودند تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم.بعد از طلاق گاهی اوقات میترا برای دیدن دو دخترم به خانه ما می آمد.چندماهی از طلاق نگذشته بود که میترا پشیمان شده و اصرار داشت سر زندگی اش برگردد.او می گفت دلتگ بچه هاست و می خواست تا او را صیغه کنم.

وی ادامه داد: آخرین بار ساعت ۶ صبح بود و میترا برای دیدن فرزندانم به خانه ام آمده بود .او فرزندانم را دید و دو دخترم به مدرسه رفتند .اما میترا خانه ام را ترک نکرد.او شروع به صحبت کرد و گفت دلش برای فرزندانمان تنگ شده و نمی تواند این وضعیت را تحمل کند. او از من خواست تا سر زندگی اش برگردد که سر همین موضوع با هم درگیر شدیم .

متهم گفت: میترا قبلاً هم بارها برایم پیامک ارسال کرده بود و اصرار داشت صیغه ام شود که من مخالفت کرده بودند .وقتی بار دیگر این موضوع را پیش کشید عصبانی شدم .او می خواست خانه را ترک کند. به او گفتم پالتویی که به تن دارد را من قبلا برایش خریده ام. به همین خاطر عصبانی شد و به آشپزخانه رفت. او با کارد آشپزخانه به سمتم حمله کرد که زخمی شدم. من هم در یک لحظه کارد را از او گرفتم و به او ضربه زدم.سپس دنبال دو دخترم رفتم و آنها را به خانه خواهرم بردم. منبع: رکنا

 

 

 

ارسال نظر