صحبت های حجت‌ا... عبدالمالکی، کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه در خصوص حمایت از تولید داخل در یک برنامه تلویزیونی اینترنتی بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت. عبدالمالکی در این برنامه برای مخاطبان از کسانی می گوید که سال 97 توانسته اند یک خودروی لامبورگینی را در تبریز بسازند و وام هم نمی خواهند بلکه فقط می خواهند حالا که این خودرو توانسته استانداردهای لازم را کسب کند، پلاک انتظامی بگیرد و اجازه راه اندازی خط تولید داشته باشد.

عبدالمالکی می گوید: «اگر این خبر منتشر شود که یک خودرو در حد استانداردهای جهانی ساخته شده و در ایران پلاک می شود هزاران نفر متقاضی این خودرو خواهند شد و این جوانان به وام هم نیاز نخواهند داشت چون مردم 10 هزار میلیارد تومان در اختیار آن ها قرار می دهند تا کارخانه لامبورگینی در ایران راه اندازی شود.»

لامبورگینی

نظر کاربران درباره تولید لامبورگینی در ایران

کاربران به این صحبت ها واکنش نشان دادند. کاربری نوشت: «بعد از این که این کارخانه زده بشه لامبورگینی ازشون به دلیل رعایت نکردن کپی رایت شکایت می کنه و کل سرمایه گذارها بدبخت میشن.»

کاربر دیگری نوشت: «حمایت خوبه ولی باید از راهش و با مشاوره های حقوقی درست صورت بگیره و الا یه جوون از چاله به چاه خواهد افتاد.» کاربری هم نوشت: «قطعا اگه وزارت صمت اراده ای برای شکست انحصار خودروسازی در کشور داشت تا حالا این اتفاق افتاده بود.»

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها