دعوت از دوست دختر فرزند توسط مرد شیطان صفت

دختر جوان که برای شکایت از اینکه دوست پسرش به او تجاوز کرده به نزد پدر آن پسر رفت و پدر هم با گرگ صفتی تمام به او تجاوز کرده بود.

پدر و پسر به اتهام تجاوز و رابطه جنسی نا مشروع به دختر نوجوان بازداشت شدند.

 هفته قبل دختر جوانی به نام صبا با مراجعه به کلانتری خانی آباد شکایت خود را از یک مرد میانسال اعلام کرد و ادعا کرد آن مرد با فریب وی را به خانه کشانده و مورد آزار جنسی قرار داده است.

با پسر مرد شیطان صفت دوست بودم

صبا در طرح شکایت خود گفته بود: «چهارده ساله بودم که در فضای مجازی با پسری به نام رامین دوست شدم که از هم محله ای های ما هم بود.مدتی با هم دوست بودیم و او من را وادار به برقراری ارتباط جنسی هم کرده بود. برای همین این اواخر از او می خواستم که برای ازدواج با من اقدام کند اما او تن به ازدواج نمی داد.حتی من را تهدید کرده بود که اگر دست سر او برندارم عکس های من را در اینستاگرام منتشر می کند. می ترسیدم اگر از او نزد پلیس شکایت کنم تهدیدش برای انتشار عکس های من را عملی کند. برای همین با پدرش تماس گرفتم و مشکل را با پدر او درمیان گذاشتم.»

تجاوز

صبا در ادامه شکایت خود گفته بود:«پدر رامین از من خواست به خانه آنها بروم تا با هم در مورد مشکلی که پیش آمده بود صحبت کنیم.وقتی به خانه آنها رفتم با زور و کتک آزار جنسی کرد.»

با طرح شکایت از سوی دختر جوان پرونده برای تحقیقات مقدماتی به شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. روز گذشته،صبا به همراه رامین و پدر او به شعبه دوازدهم رفتند و دختر 17 ساله بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد. در این جلسه، رامین هم به عنوان متهم تحت تحقیقات قرار گرفت و گفت:«من از اتفاقی که این خانم ادعا می کند رخ داده است بی اطلاعم.»

همچنین پدر رامین اتهام خود را انکار کرد. با توجه به اینکه پزشکی قانونی اظهارات صبا را تایید کرد، قاضی دستور بازداشت رامین و پدرش را صادر کرد و تحقیقات ادامه دارد.

قاضی پرونده در رابطه با این خبر گفت:«دختر های جوان نباید به راحتی به هر فردی اعتماد کنند و با تصور اینکه وی سن و سال دار است با او خلوت کنند.»

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها