مواد مخدر با برند کریس رونالدو :پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهر نیویورک موفق به کشف 50 کیلوگرم کوکائین به ارزش 2 میلیون دلار در منطقه کوئینز شده است که در بسته های کشف شده در یکی از آپارتمان های این منطقه، مشخص گردید مواد مخدر به دست آمده در بسته هایی با آرم CR7( کریس رونالدو )جاساز شده اند.

ویکیم ویلیامز یکی از افراد دستگیر شده در رابطه با این 50 کیلوگرم کوکائین درخصوص اینکه چرا مواد مخدر در بسته هایی با آرم و لوگوی CR7(کریس رونالدو) بسته بندی شده است، اعلام کرد که هیچ نظری برای این ایده ندارد و خودش نیز از این مسئله بی اطلاع است.

این نخستین بار نیست که قاچاقچیان مواد مخدر از برند و نام فوق ستاره یوونتوس برای دور زدن قانون استفاده می کنند. در نوامبر سال گذشته، پلیس یک مجسمه نیم تنه را در نیکاراگوئه حاوی 340 بسته کوکائین را که با آرم  CR7 (کریس رونالدو )مشخص شده بود، کشف کرد.

همچنین تصویری از رونالدو که حاوی 3500 پوند بلوک حشیش بود، در دسامبر 2018 از یک فروشنده مظنون در فرانسه توقیف شده بود. یک سال قبل، مقامات پرو یک بسته کوکائین با ارزش 73 میلیون پوند در بسته هایی که دارای چهره لیونل مسی بود، منهدم کردند.

کریس رونالدو

.

.

 

 

 

ارسال نظر