هدیه تولد او را به کام مرگ کشاند!

هدیه تولد که باعث مرگ یک جوان ایتالیایی شد.

هدیه تولد یک جوان که ازطرف پدر و مادرش آن را دریافت کرده بود، او را به کام مرگ کشاند. یک جوان ۲۹ ساله ایتالیایی هنگام رانندگی با موتور سیکلتی که خانواده‌اش به او هدیه تولد داده بودند، جان خود را از دست داد.

«مارکو ژیراردلو» جوان از استان «روویگو» در شمال ایتالیا در حالی بر اثر رانندگی با موتور سیکلت جان خود را از دست داد که در حال لذت بردن از هدیه پدر و مادرش بود.

untitled

مرگ تلخ یک جوان در شب تولدش

او علاقه ویژه‌ای به موتورسیکلت و فوتبال علاقه داشت و در شهر خود بسیار محبوب بود، اما به علت اینکه یکبار تصادف کرده و مجبور شده بود مدتی از موتور دست بکشد، خانواده‌اش برای خوشحال کردن پسرشان به او موتور سیکلت جدیدی هدیه دادند.

خانواده این جوان با توجه به اینکه ۲۹ فوریه هر ۴ سال یکبار فرا می‌رسد، تصمیم گرفتند روز تولد او را به جای ۲۹ فوریه یک روز زودتر جشن بگیرند و مارکو چنان مشتاق هدیه والدینش بود که او بلافاصله آن را امتحان کرد و متاسفانه منجر به مرگ او و خاکسپاری در روز تولدش شد.

در حالی که دوستان این جوان در صفحه شخصی او در فیس بوک پیام تبریک تولد می‌گذاشتند، مرد جوان در اثر تصادف مهلک، بر اثر موتور سیکلت جدید خود درگذشت. جوان ایتالیایی با عبور از گذرگاه بلند عابر پیاده، با بلوک‌های آهنی و بتونی مشخص کننده منطقه برخورد کرد و کنترل موتور را از دست داد.

هدیه تولدی که جوان ایتالیایی را به کام مرگ کشاند!

اگرچه او به بیمارستان مجاور برای نجات جانش منتقل شد، اما امدادگران نتوانستند کمک کنند بنابراین پیام‌ها و سلام و احوالپرسی‌ها به عبارات تسلیت غم انگیز تبدیل شدند.

منبع: خبرگزاری رکنا

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها