تهرانپارس

نقشه شوم پزشک زیبایی برای تجاوز به زنان!

سرهنگ حمید مکرم ،معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس Police آگاهی تهران بزرگ در توضیح آغاز رسیدگی به پرونده تجاوز جنسی در پوشش پزشک زیبایی و پوست گفت : " روز 5 اردیبهشت ماه امسال خانم جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری یک استان تهران عنوان داشت که در مطب پزشکی واقع در تهرانپارس ، پس از بیهوشی کامل مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است .

تجاوز

خانم جوان پس از حضور در اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " جهت ترمیم پوست و ریزش مو ، دو جلسه به مطب دکتر "منصور . ق" واقع در تهرانپارس – خیابان وفادار شرقی مراجعه کردم که پس از انجام مشاوره مقرر شد تا جهت از بین بردن لک روی پوست نیز جلساتی را به آنجا مراجعه نمایم ؛

اداره+شانزدهم+(1)

وی افزود: روز اردیبهشت ماه امسال به مطب رفته و بنا به تجویز پزشک جهت ایجاد بی حسی موضعی اقدام به خرید دارو و سرم از داروخانه نزدیک مطب کردم ؛ با وجود تأکیدی که بر بی حسی موضعی داشتم اما پس از تزریق دارو کامل از هوش رفتم و در این مدت متوجه هیچ چیزی نشدم . پس از به هوش آمدن نسبی و در تماس تلفنی با یکی از بستگان ، با کمک ایشان از مطب خارج شده و به خانه اقوام خود رفتم . پس از بهبودی نسبی و در مراجعه به پزشک ویژه زنان متوجه شدم که در چند ساعتی که در مطب زیبایی بودم ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم و متاسفانه پزشکی قانونی نیز این موضوع را تأیید کرده است " .

سرهنگ حمید مکرم در خصوص دستگیری پزشک قلابی عنوان داشت : " کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران در روز 8 اردیبهشت ماه برای دستگیری متهم به نشانی مطب در منطقه ی تهرانپارس – خیابان وفادار شرقی اعزام و موفق به دستگیری دکتر قلابی به هویت واقعی سعید . س ( 40 ساله ) شدند که خودش را به نام دکتر منصور . ق معرفی و در زمان دستگیری مشغول انجام ویزیت بیمار بود ".

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در خصوص آغاز تحقیقات از متهم گفت : " در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده و با معرفی خود به نام پزشک اقدام به ویزیت ، معاینه و حتی عمل های تخصصی پوست کرده است ؛ این در حالیست که در بررسی سوابق دکتر منصور . ق مشخص شد که ایشان 78 ساله بوده و دارای مدارک پزشکی عمومی است و متهم از حدود دو ماه پیش در مطب ایشان مشغول کار شده و دکتر منصور . ق به دلیل کهولت سن گاها به مطب سر می زده و همین موضوع باعث شده تا متهم بیشتر اقدامات و اقدامات پزشکی و مشاوره ها را شخصا انجام دهد " .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " متهم پرونده با قرار بازداشت موقت جهت تکمیل تحقیقات و شناسایی دیگر شکات احتمالی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ؛ لذا از کلیه شکات احتمالی دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند "

منبع: خبرگزاری رکنا

 

ارسال نظر