پدری که با شلیک گلوله به زندگی فرزند جوان وهمسر خود پایان داد.

قتل مادر و پسر به دست پدر : معاون پلیس فارس با بیان اینکه متهم توسط ماموران کلانتری ۱۱ ممسنی دستگیر شده است، گفت: قاتل (پدر خانواده) که ۵۴ سال سن دارد و با استفاده از اسلحه شکاری فرزند ۲۵ ساله و همسر ۴۵ ساله خود را به قتل رسانده بود، در بازجویی اولیه علت و انگیزه این اقدام را اختلافات خانوادگی ذکر کرده است.

12345

محمدی خاطرنشان کرد که متهم بعد از انتقال به مقر انتظامی و تشکیل پرونده، برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

قاتل

گفت گو با جامعه شناسان حوزه جنایی بیانگر این واقعیت است که قربانیانی که بیشترشان اعضای یک خانواده هستند. این روزها قاتل‌ ها دیگر فرار نمی‌کنند. دست به جنایت می‌زنند و سپس خودشان را مجازات می‌کنند. از سرهای بریده خیابان شیخ بهایی تا حمله مسلحانه داماد خشمگین به خانواده همسرش. از قتل فرزندان توسط پدر درمانده تا حمله خونین برادرشوهر به خانواده برادرش. اما همه این خبر‌ها در یک چیز مشترک بود؛ قتل‌عام توسط یکی از اعضای خانواده.

قتل

هرچند این‌ گونه حوادث در گذشته هم رخ می‌داد و حتی برخی از آنها تا سال‌ ها در یاد و خاطره مردم نقش می‌بست، اما در این چند وقت اخیر قتل‌ هایی از این دست بیشتر رخ داده است. جنایت‌ها روی ریل قتل‌عام ‌های خانوادگی افتاده و به سرعت پیش می‌رود. پیش می‌رود و با خود قربانیان و قاتل‌ ها را می‌برد.

 

 

ارسال نظر