مرد به شیوه صدام حسین همسرش را کشت.

 این مرد معتقد بود که این جنین همان روح پدرش است که در بدن همسر باردار وی تناسخ یافته است؛ اما پس از مدتی این بارداری با مشکلاتی مواجه شد و دکتر تشخیص به سقط جنین داد، ولی شوهر با این سقط‌جنین موافق نبود، زیرا فکر می کرد با سقط جنین پدر خویش را می کشد!

  قتتل

مردی با الهام گرفتن از شیوه صدام حسین در قتل مخالفان خود، اقدام به قتل همسر و مادرزن خویش نمود.

پلیس محلی پایتخت در گزارشی تکان دهنده اعلام کرد: مردی با استفاده از " سم تالیم " زن و مادر زن خود را به قتل رسانده است.

بنا بر اخبار منتشره، مادر زن وی بر اثر مسمومیت کشته شده و همسر وی نیز در کماست.

قضیه اقدام به قتل زمانی مطرح شد که پدر زن وی با پلیس تماس گرفت و ادعا نمود که به داماد خود در قتل همسر و فرزندش مشکوک است.

پدر زن که داروساز همیوپاتی است، ادعا کرد، داماد وی از طریق ماهی مسموم اقدام به قتل کرده و خود و دو فرزندش این غذا را نخورده اند.

بعد از این گزارش، پزشکی قانونی با آزمایش بر روی خون مادر زن و همسر این مرد متوجه مقادیر بالای تالیوم شدند؛ تالیوم به شدت سمی است و در مرگ موش استفاده می‌شود.

گفتنی است، پلیس بعد از تجسس خانه مرد مظنون به قتل در لپ تاپ وی، مقاله‌هایی در مورد اینکه صدام حسین چگونه با استفاده از سموم شیمیایی مخالفان خود را به قتل می‌رساند، پیدا کرده است.

ققتل

اما انگیزه قتل چه بود؟

تناسخ روح پدرشوهر در جنین همسر!

این مرد که ۳۷ سال دارد و در معاملات املاکی مشغول به کار است؛ اما قضیه دشمنی این داماد با مادرزن و همسرش از زمان بارداری مجدد همسر او آغاز شد.

قتتتل

همسر این مرد، درست کمی پس از فوت پدر شوهرش باردار شد.

این مرد معتقد بود که این جنین همان روح پدرش است که در بدن همسر وی تناسخ یافته است؛ اما پس از مدتی این بارداری با مشکلاتی مواجه شد و دکتر تشخیص به سقط جنین داد، ولی شوهر با این سقط‌جنین موافق نبود، زیرا فکر می کرد با سقط جنین پدر خویش را می کشد! اما همسر و خانواده وی اقدام به سقط جنین کردند. او به همین علت به دنبال انتقام برآمد و همسر و مادر زن خود را مسموم کرد.

گفتنی است این زوج از طریق IVF لقاح مصنوعی، دو فرزند داشتند.

 

ارسال نظر