کشف جسد کارمند خدماتی دانشکده علوم و تحقیقات تهران در سرویس بهداشتی پس از 7 روز.

قتل در سرویس بهداشتی :  19اسفند مأموران کلانتری 138 جنت‌آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از کشف جسد مردی جوان در دانشکده علوم تحقیقات خبر دادند.

بدنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد . جسد مرد جوان در داخل سرویس بهداشتی دانشکده افتاده بود و در بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند که از زمان مرگ حدود یک هفته می‌گذرد.

12345

بررسی‌ها نشان می‌داد که سجاد 35 ساله از پرسنل خدماتی دانشکده بوده و باتوجه به شیوع کرونا در قسمتی که وی مشغول به کار بوده رفت و آمدی وجود نداشته و در بخش خلوت دانشکده بوده و به همین دلیل مرگ او برملا نشده است.

راز کشف این جسد با شکایت خانواده وی فاش شد. وقتی خانواده سجاد متوجه غیبت وی شدند همه جا را برای یافتن وی گشتند اما خبری از او پیدا نکردند و موضوع را به پلیس خبر دادند. گرچه سابقه داشت که او گاهی اوقات شب‌ها در محل کارش می‌ماند اما تأخیر چند روزه آنها را نگران کرده بود و باعث شد تا راهی دانشکده شوند. پرسنل انتظامات اعلام کردند تاریخ ورود او به دانشکده حدود یک هفته قبل ثبت شده اما خروج او ثبت نشده است.

images

بدین ترتیب آنها به جست‌وجو در دانشکده پرداختند و جسد او را داخل یکی از سرویس‌های بهداشتی پیدا کردند. هر چند احتمال می‌رود که وی بر اثر سکته جان باخته باشد با این حال بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت مرگ او را صادر کرد. همچنین دستور تحقیقات از کارکنان و نیروهای خدماتی دانشکده نیز صادر شد.منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها