مرد جوان از دوماه قبل از دو کودک خردسال خود بی خبر است. پدر زهرا و محمد خردسال از دو ماه قبل به دنبال فرزندانش می گردد. به گزارش اختصاصی خبرنگار ،حدود دو ماه از روزی که درگیری دختر 18 ساله به نام هستی با نامادری اش بالا گرفت می گذرد. آن روز بعد از اینکه هستی با نامادری اش درگیر شد،نامادری او خواهر و برادر هستی را از خانه برد.از همان روز تا به حال هستی و پدرش از دو کودک خردسال به نام زهرا و محمد بی خبرند. نامادری ام دستم را شکست .

Screenshot_2021-03-28 Rokna NEWS پایگاه خبری رکنا on Instagram “ حوادث رکنا مرد جوان از دوماه قبل از دو فرزند خردسال خود بی[...]

هستی در گفتگو با خبرنگار ،ماجرای روز حادثه را اینطور شرح داد:«پنج سالی می شد که نامادری من با پدرم ازدواج کرده بود.مدت عقد موقتش تمام شده بود و قرار بود با عقد دائم کنند.نامادری ام دو فرزند از ازدواج قبلی اش داشت و می گفت اگر عقد دائم کنم دیگر نمی توانم بچه هایم را ببینم.برای همین تصمیم گرفته بود از خانه پدر من برود. هر چند او مادر زهرا و محمد بود اما بی اجازه پدرم آنها را با خود برد و حالا ما به شدت دلتنگ و نگران هستیم. .»

این دختر در ادامه گفت:«روز حادثه نامادری ام داشت از خانه مان خارج می شد و می خواست مقداری پول و طلا هم با خودش ببرد.دست زهرا و محمد را هم گرفته بود تا آنها را هم از خانه خارج کند.من می خواستم مانع او شوم و با هم درگیر شدیم که او در درگیری یک دست من را برید و دست دیگرم را شکست تا بتواند بچه ها را از دستم بگیرد.من هم از او شکایت کردم اما حتی در دادگاه هم حاضر نشد و از همان روز تا به حال خبری از خواهر و برادرم نیست.»

پدر زهرا و محمد درخواست کرد که با انتشار عکس فرزندانش به پیدا شدن آنها کمک کنیم.منبع :رکنا

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر