مردی در حال چرت زدن از بالکن سقوط می کند که به شکل ناباورانه ای نجات پیدا می کند

ویدئوی سقوط که به تازگی منتشر شده است لحظه نفسگیر  یک مرد در حال سقوط از بالکن ساختمانی در هند را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در منطقه‌ای در ایالت کارالا هند رخ داد این مرد در معرض سقوط از بالکن قرار گرفته بود که با هوشیاری یکی از حاضران نجات یافت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی وقوع حادثه و همچنین نجات این مرد را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو دو مرد به همراه تعدادی دیگر در حالی که در راهروی یک ساختمان در مقابل بالکن ایستاده‌اند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد یکی از این دو مرد که به نظر می‌رسد در حال چرت زدن است ناگهان تعادل خود را از دست داده و به پایین سقوط می‌کند. در همین لحظه مردی که در کنار وی ایستاده فورا وارد عمل شده و پا‌های او را می‌گیرد. در ادامه تعدادی از حاضران به کمک این مرد شتافته و مرد حادثه دیده را به بالای بالکن منتقل می‌کنند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق در یکی از شعبات بانک ایدودی در منطقه کوژیکوده ایالت کارالا رخ داد. یکی از رسانه‌های محلی هویت مرد حادثه دیده را «تهاییل میتهال بابو» اعلام کرد. بنا به این گزارش این مرد که یک کارگر روزمزدی بود برای پرداخت اقساط وام صندوق رفاه به این بانک مراجعه کرده بود.

منبع: خبرگزاری رکنا

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها