پیکر بی‌جان «آزاده نامداری» از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران در منزلش کشف شده است⁣. طبق آخرین اخبار رسیده آزاده نامداری باردار بوده و گواه این مطلب هم کلیپی است که او برای تبریک نوروز فرستاده است. .

محمد شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران :

با بررسی های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ لذا وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

در بررسی های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ لذا موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.

Screenshot_2021-03-28 حاشیه پلاس بازیگران و سینما on Instagram “ محمد شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران ب[...]

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها