خرید و فروش دختران ایرانی سالهاست که یکی از سوژهای مردم و حتی فیلم ها بوده است ولی آیا دولت برای جلوگیری از آن کاری کرده است؟

برخی کشورهای عربی  دختران ایرانی را قاچاق می‌کنند؛ آنان به‌عنوان کارگران جنسی خرید و فروش می‌شوند،در ایران سایت های خرید و فروش دختران ایرانی وجود دارد.

دبی2

معصومه ابتکار معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده:

 متاسفانه چند مورد قاچاق دختران در کشور ما گزارش شده که نیروی انتظامی شدیدا برخورد کرده است اما در هر صورت ما نگرانی از سوی فضای مجازی داریم،الان به خاطر شرایطی که کرونا ایجاد کرده می‌گوییم همه بچه‌ها در فضای مجازی باشند و ما نگران هستیم چون ممکن است باندهای قاچاق و بین المللی فرزندان ما را فریب دهند.

رقص و دلبری بهنوش بختیاری و دوستش+فیلم

ابتکار تاکید داشت: امروز بردگی مدرن و عصر جدید داریم به این صورت که افرادی در باندهای مخوف بین المللی به عنوان کودک کار و کارگران جنسی خرید و فروش می‌شوند و به معنای مطلق اسیر هستند‌

 طبق گزارش‌هایی که به دست ما رسیده است برخی از این قاچاق‌ها در کشورهای عربی بوده البته از سوی کشورهای غیرعربی هم اتفاق افتاده است اما مسئله مهم این است که ما باید خانواده‌ها و جوانان را آگاه کنیم که بهترین کار راه اندازی کمپین هایی برای مقابله با این موضوع است.

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    افسوس تا چه حد ایران پیشرفت کرده

  • ای بابا هیچ تاثیری نداره این جریمه ها والا ما که پلاک های غیر بومی خیلی در استان مازندران مخوصا رامسر میبینیم
    0

    ننگ بر شما که همه رو بدبخت کردید ابروی ایران و هر ایرانی رو بردید مگه زندگی سخت بشه آدم باید خود فروشی و هرزگی بکنه جونتون دربیاد خودتون بادچنگ و دندون زندگی خودتون رو بگردونید شماها این کاره هستید فرقی نمیکنه برای شما چه اینجا چه جای دیگه

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها