انتشار این فیلم غیر اخلاقی،دو سال پس از رسوایی اخلاقی سربازان ارتش این کشور که سرنوشت آن هم معلوم نشد، دوباره خبر ساز شد.

 انتشار فیلم غیر اخلاقی از پرسنل نیروی هوایی انگلیس، دو سال پس از رسوایی اخلاقی سربازان ارتش این کشور که سرنوشت آن هم معلوم نشد، دوباره خبر ساز شده و سخنگوی نیروی هوایی ادعا کرد که در این باره تحقیق خواهد شد.

در این کلیپ ویدیویی که اولین بار در نشریه دیلی میل منتشر شد، تعدادی از پرسنل نیروی هوایی انگلیس به صورت برهنه در حال انجام اقدامات غیر اخلاقی هستند.

14

ارتش انگلیس در سال ۲۰۱۲میلادی گزینش منابع انسانی را در چارچوب قراردادی به ارزش ۱.۳ میلیارد پوند به مدت ۱۰ سال به شرکت «کپیتا» واگذار کرد. تصمیمی که همان موقع با انتقاد مجلس عوام مواجه شد و قانون گذاران آن را ناپخته خواندند. «ریچارد کمپ» فرمانده سابق انگلیس در افغانستان هم تصمیم ارتش در این زمینه را بشدت خطرناک توصیف کرد.

12

«توبیاس الوورد» معاون پیشین وزیر دفاع انگلیس می‌گوید که وضعیت کنونی ارتش مغایر تعهدات لندن ذیل پیمان آتنلانتیک شمالی (ناتو) است. او که اینک ریاست کمیته پارلمانی دفاع را برعهده دارد به دیلی‌میل گفت: تعداد نیروهای مسلح ما در حال کاهش است. ما می‌خواهیم که انگلیس در تحولات بین‌المللی نقش رهبری ایفا کند و چنین هدفی با کاهش نیروهای مسلح دست نیافتنی است

با وجود چنین شرایطی رفتار غیر اخلاقی پرسنل نیرو هوایی انگلیس دور از ذهن نبود.

 

ارسال نظر