ویدیویی منتشر شد که 3 نفر به دلیل سقوط وحشتناک بیلبورد روی وسایل نقلیه در پشت چراغ قرمز جان خود را از دست دادند.

بیلبورد های شهری یکی از اولین تبلیغات جامع در سطح جهان می باشند که در طی سالیان اخیرا از آنها برای تبلیغ محصولات و کارخانه های متعددی استفاده می کردند. با این وجود امروزه با پیشرفت تکنولوژی باز هم از این تبلیغات استفاده می شود و با کمی قدم زدن در سطح شهر می توان تعداد زیادی از این تبلیغات را مشاهده نمود. اما اخیرا ویدیویی عجیب و بسیار مرگباری که توسط دوربین های مداربسته هندوستان ضبط شده بود، در صفحات مجازی منتشر شد که در آن سقوط تابلوی تبلیغاتی بصورت کاملا مرگباررا نشان می دهد و در آن عده ایی زخمی و مجروح می شوند.

سقوط-بیلبورد

تصور کنید که در پشت چراغ قرمز منتظر هستید تا چراغ به رنگ سبز تغییر یابد و بتوانید حرکت کنید و به مقصد برسید که ناگهان بیلبورد سنگین وزن بر روی اتومبیل شما می افتد. واکنش شما در این لحظه چیست؟!

اخیرا چنین اتفاق دردناکی در هندوستان رخ داد که تعداد زیادی از وسایل نقلیه در پشت چراغ قرمز منتظر بودند که ناگهان بیلبورد سنگین وزن بر روی این وسایل نقلیه می افتد و باعث کشته شدن 3 تن و مجروح شدن 11 نفر دیگر می شوند.

طبق گفته رسانه های محلی، ارتفاع بیلبورد 12.1 متر بود و از قرار معلوم بیلبوردهایی با ارتفاع حداکثر 6 متر مجاز هستند و به همین دلیل بعد از رخ دادن این اتفاق، پیمانکار دست به فرار گذاشت و گریخت. با این وجود هنوز اطلاعاتی از وی منتشر نشده است و پلیس در حال بررسی صحنه می باشد

ویدیو لحظه مرگبار افتادن بیلبورد در هندوستان

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر