دستگیری سارق سابقه دار با 21 فقره سرقت در بجنورد

 در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی به بهانه تعمیر لوازم خانگی به منزل این شهروند مراجعه و به زور مقداری طلا و جواهرات و مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را سرقت و سارق از محل بلافاصله متواری شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

3725561

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و همچنین بررسی اظهارات شاکی دریافتند که سارق به وسیله یک دستگاه خودروی ۴۰۵ بعد از سرقت از محل متواری شده است، گفت: با تلاش مستمر و بررسی دوربین‌های مداربسته و پلاک خوان، موفق شدند خودروی مورد نظر را در یکی از خیابان‌های شهر بجنورد شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه با هوشیاری و سرعت عمل مأموران این فرد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به‌عمل آمده به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

مظاهری با بیان اینکه این فرد ۲۱ فقره سابقه انواع سرقت را در پرونده خود داشت، گفت: در همین رابطه کارآگاهان موفق شدند همدست وی را نیز دستگیر و در نهایت هر ۲ متهم را بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی کردند.

این فرمانده ارشد انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه اموال مسروقه کشف شده نیز به مالباخته تحویل داده شد، از شهروندان خواست تا به توصیه‌های پلیس در رابطه با پیشگیری از وقوع سرقت توجه کرده و در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع بدهند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها