به تازگی کارکنان یکی از شرکت های دولتی در اقدامی غیر اخلاقی اقدام به پر کردن ظرف شیر ها با آب کرده اند ، اینکه هدف از این کار چه بوده است به کنار ولی با توجه به گران شدن لبنیات و اقلام خوراکی در کشور به راستی که حق این مردم نیست که علاوه بر تورم به فکر  تقلب های احتمالی هم باشند. امیدواریم مسئولان قضایی کشور ضمن شفاف سازی مورد مذکور ساختار شکنان را هم به سزای اعمالشان برساند.

به دنبال انتشار ویدیویی از یک خودروی حمل شیر در فضای مجازی، رییس پلیس فتای تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه و از دستگیری سه تن در رابطه با این موضوع خبر داد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی دراین باره گفت: پس از انتشار ویدویی از یک خودروی حمل لبنیات در فضای مجازی که در آن افرادی مشغول ترکیب آب با محتویات شیر داخل ظروف بودند، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت و در جریان آن ساعاتی بعد سرنخ هایی از این افراد به دست آمد.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد هر ۳ نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بودند، گفت: این افراد با حکم قضایی بازداشت و در جریان اظهارات خود مدعی شدند که  تمام بطری های شیر محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده و آنان قصد داشته اند با اضافه کردن اب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند و قصدی برای فروش آن به مردم نداشتند.

 گودرزی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هیچکدام از این بطری های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده بود، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها