رابطه جنسی دو زن تهرانی با یکدیگر

شاید این روزها گوشتان پر شده باشد از اخبار تجاوز و آزار و اذیت های جنسی . اما روایت این خبر شاید به نوعی با تمامی اخباری که در این مورد شنیده اید متفاوت است. گزارش فوق درد و دلهای یک دختر 20 ساله تهرانی با گزارشگر سایت پندار اقتصادی پلاس می باشد :

حدود دو هفته از تولد 20 سالگی ام می گذشت ، پدر و مادرم برای تولدم یک گوشی هوشمند گران قیمت خریده بودند ، در همین روزها بود که یکی از همسایگان مان که زنی حدود 38 ساله بود من را در خیابان دید و به من ابراز علاقه کرد و گفت من تنها هستم و شوهرم شب ها نگهبان است .

او به من گفت شب ها می توانی پیش من بیایی چون من تنها هستم و با هم شب ها گپ بزنیم . من هم موضوع را برای پدر و مادرم گفتم . پدرم اوایل مخالف بود تا اینکه روزی شوهر همسایه مان را دید و او هم به پدرم گفت که همسرش شبها تنها است و خودش در یک مجتمع تجاری در تهران نگهبان شب است ، او از پدرم خواست که اگر اشکالی نداشته باشد من را برخی از شبها پیش همسرش بفرستند تا او از تنهایی نترسد.

تجاوز جنسی رویا به مریم 20 ساله

پدرم هم قبول کرد که دو روز در هفته به خانه رویا بروم ،  داستان از همان جا شروع شد رویا روزهای اول من را عضو گروه های تلگرامی زنانه کرد . در این گروه ها زنان متاهل حضور داشتند که از روابط خوصی خودشان و همسرانشان صحبت می کردند حتی برخی از آنها  فیلم و عکس های رابطه های خصوصی خود را داخل گروه می گذاشتند .

تجاوز جنسی رویا به مریم 20 ساله

بعد از چند شب رویا که سیگار می کشید به من هم سیگار تعارف کرد و گفت با روزی دو نخ کسی سیگاری نمیشه او مدام به من حرفهای تحریک کننده می زد برای من فیلم های غیر اخلاقی می گذاشت و مرا نوازش می کرد.

دروغ چرا من هم خیلی از حرف ها و کارهای رویا خوشم می آمد . شاید چون او اولین کسی بود که با من از این موضوعات صحبت میکرد . حدود دو ماه به همین منوال گذشت یک شب رویا به من پیشنهاد داد که بیا امشب که پنجشنبه است و فردا تعطیل هستم با هم مشروب بخوریم او گفت شوهرم فردا قراره به جای همکارش شیفت باشد و فردا غروب می آید تا اون موقع هم بوی دهانمان رفته و مستی از سرمان می پرد .

اول ترسیدم ولی او گفت تجربه بدی نیست بهتر از این است که اولین بار با یک پسر مشروب بخوری و خراب کاری بکنی منم قبول کردم . خانواده ما هم آنچنان سختگیر نبودند که بگویم تا بحال مشروب ندیده ام ولی تا بحال نخورده بودم واصلا روم نمی شد در جمع های خانوادگی و در حضور پدر و برادرم سمت مشروب بروم.

پیشنهاد رویا را پذیرفتم با هم مشروب خوردیم و رویا ابتدا شروع به حرف های تحریک کننده زد و بعد برای بهتر شدن حالم یک فیلم مستهجن گذاشت ، آخه فشارم خیلی بالا رفته بود و احساس فشار روحی و جنسی داشتم . رویا فیلم را گذاشت و وقتی به خودم آمدم دیدم من رویا در یک بستر هستیم و ...

تجاوز جنسی رویا به مریم 20 ساله

الان حدود 2 سال از این موضوع می گذرد ، رویا و همسرش حدود 6 ماهی است که از ایران مهاجرت کرده اند . در طول آن یک سال و نیم کار من و رویا همین بود و از وقتی آنها رفته اند فشار روانی من را دیوانه کرده است .

مریم با پیشنهاد همکاران ما به مرکز مشاوره و روان درمانی معرفی شد . واو با بیان این مطالب به همکاران ما از جوانان خواست تا به هیچ فردی چه مرد وچه زن اعتماد نکنند و حریم شخصی خود را با دیگران حفظ نمایند .

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    موضوع تجاوزدرایران دیگرباکشورهای غربی فرقی نداردفقط تفاوت درپنهانی بودنش هست موضوعهای مثل تجاوزپدرودخترش گرفته تاهمجنسبازی مردهاوزنهان وقتی بدون اگاهی جنسی وجسمی وروحی تن به ازدواجهای سنتی میزنیم عاقبتش میشوداین

  • ناشناس
    1

    اینم قشنگه