آلبوم خاطرات هر کسی پر است از عکس هایی که خودمان هم آنها را نمی شناسیم در حالی که آن فرد خودمان هستیم، بازیگران هم از این موارد مستثنی نیستند.

سلبریتی هال و بازیگران سینما امروزه جذاب و روتوش شده در جامعه حضور دارند اما دیدن چهره های قدیم  بازیگران در گذر زمان خالی از لطف نیست.

عکس قدیمی بازیگران و خوانندگان ایرانی:

گوهر خیر اندیش

گوهر خیراندیش در اول شهریور ماه سال 1333 در شیراز متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا میباشد.

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...]

میترا حجار

میترا حجار (زاده ۱۵ بهمن ۱۳۵۶)، مشهد بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. اولین تجربه حضور تلویزیونی او بازی در مجموعه «پلیس جوان» به کارگردانی سیروس مقدم است.

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](1)

حمید عسگری

حمید عسکری (متولد ۲۰ مهر ۱۳۵۷ در آبادان در خانواده ای اصالتا کازرونی) خواننده پاپ، آهنگ ساز و ترانه سرای ایرانی است.

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](2)

احسان علیخانی

احسان علیخانی زاده پانزدهم آبان ماه 1361 در شهر تهران اسـت. او دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته می باشد

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](3)

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی متولد 4 تیر ماه 1351 در تهران می باشد. وی علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد. هدیه تهرانی جز بازیگرانی است که سبک زندگی خاص خود را دارد.

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](4)

رویا نونهالی

رویا نونهالی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. رویا نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.

 

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](5)

آشا مهرابی

آشا محرابی متولد 31 مرداد 1352(47ساله) در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیساس رشته مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس رشته روابط بین الملل دانشگاه آزاد می باشد و دانش آموخته آزاد بازیگر است

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](6)

حسین تهی

حسین تهی ( سید حسین موسوی ) یکی از خوانندگان رپ است. وی از سال ۱۳۷۹ به طور غیر حرفه‌ای وارد عرصه موسیقی شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگیش ضبط و تکثیر می‌کرد.  حسین تهی با ترانه «رقص» خودش را در دل مخاطبانش جا کرد و با ترانه «کلید» به اوج محبوبیت و معروفیت رسید. حسین تهی دوره ای را با تتلو در قالب گروه T&T همکاری کرد و همین باعث شد این دو در کنار هم بیشتر و بیشتر دیده شوند.

 

Screenshot_2021-03-19 بازیگران و هنرمندان on Instagram “کدومش جالب بود و دوست داشتین؟ کدوم‌بهتر شدن؟ تا انتها ببینید منتها [...](7)

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها