فریب دختر جوان به بهانه مدلینگ

تجاوز به دختران ایرانی یکی از معظل های مهم ایران است که در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام دختران ایرانی فریب میخورند و مردان به شکل های گوناگون فریبشان میدهند و از آنها سواستفاده میکنند.

دختران مدل ایرانی

تجاوز به دختران زیبای ایرانی به بهانه مدل شدن و مدلینگ یکی از پرونده های دردناک ایرانیست که دختر ایرانی را به بهانه شهرت و پول مدل شدن فریب میدهند و از وی عکس میگیرند و پس از مدتی تجاوز به دختران را آغاز میکنند .

اخاذی و سواستفاده جنسی نیز از جرم هایی است که در این زمینه اتفاق می افتد و دختران ایرانی را به تباهی میکشاند .

مدلینگ و مدل شدن دختران زیبا با زبان چرب و نرم و جملات وسوسه انگیز انجام میپذیرد اما تباهی دختران را در پی دارد .

اینستاگرام مکان خوبی برای دیدن عکس دختران و فریب دادن آنان است تا پس از فریب دختران از آنها اخاذی کرده و به آنها تجاوز شود .

شاخ اینستاگرام

در زیر داستان یک دختر ایرانی که فریب این تبلیغ ها را خورد را میخوانید :

پیامش فریبنده و وسوسه‌انگیز بود. کمتر کسی می‌توانست با دیدن این پیام نسبت به آن بی‌تفاوت باشد. یاسمن هم مثل خیلی‌های دیگر نتوانست این پیام اینستاگرامی را نادیده بگیرد. در آن پیام از زیبایی‌های یاسمن تعریف شده بود. از او خواسته بودند که به خاطر چهره زیبا و عکس‌های فتوژنیکش وارد کار مدلینگ شود. یک شرکت تبلیغاتی این پیام را ارسال کرده بود. او که چند باری از این پیام‌ها دریافت کرده بود، در مقابل این درخواست فریبنده، نتوانست بی‌تفاوت باشد. همان لحظه رویاهای زیادی در سرش پروراند.

مدل تبلیغاتی روی صحنه، روی بیلبوردها، ثروت، شهرت همه اینها یاسمن را به رویا برده بود. برایش سخت بود که جواب ندهد. درنهایت تصمیم خودش را گرفت، جوابش را فرستاد و چند دقیقه بعد مکالمه آنها آغاز شد. پیام‌های بعدی فریبنده‌تر بود. مردی با ادبیاتی کاملا رسمی با یاسمن صحبت می‌کرد و از جزییات کار مدلینگ می‌گفت.

یاسمن با شنیدن این جزییات بیشتر از قبل وسوسه شد. صحبت‌های نماینده شرکت تبلیغاتی باز هم او را به رویا برد. یاسمن بی‌آن‌که بداند چه سرنوشت تاریکی در انتظارش است، با نماینده این شرکت تبلیغاتی قرار گذاشت. محل قرار یک آتلیه عکاسی بود. آنها قرار گذاشتند که در ابتدا چند عکس از یاسمن گرفته شود. یاسمن که از کار جدیدش خوشحال بود، به این آتلیه رفت.

آتلیه‌ای که به محل نابودی زندگی‌اش تبدیل شد. عکس‌های زیادی از او گرفتند؛ اما همان شب همه چیز عوض شد. رویاهای یاسمن به کابوس تبدیل شد. شادی‌ها رنگ باختند و جایشان را به وحشت و آبرویی از دست رفته دادند. یاسمن تازه متوجه شد در دام چند مرد شیاد گرفتار شده است. دامی که قرار نبود حالا حالاها از دستش خلاص شود. باج‌خواهان با عکس‌هایی که از یاسمن گرفته بودند، قصد اخاذی از او داشتند. یاسمن نه‌تنها معروف و ثروتمند نشده بود، بلکه باید پول می‌داد تا جلوی آبروریزی گرفته شود.

 

 

ارسال نظر