خانه ایی که در لواسان مشروبات الکلی تولید میکرد کشف شد.

تولید مشروبات الکلی دست ساز در لواسان:

 در یک دهه اخیر بارها و بارها خبرهایی منتشر شده که نشان میدهد در شهر خودمان و حتی محله خودمان افراد سود جو دست به تولید مشروبات الکلی تقلبی میزنند که مصرف آنها بعضا عوارض سختی به همراه دارد.

ماموران تیم عملیات کلانتری ۱۶۶ لواسانات، در یک عملیات شناسایی، موفق شدند یک باند خانوادگی تولید و توزیع مشروبات الکلی دست ساز را دستگیر کنند.

انهدام و دستگیری یک باند خانوادگی تولید و توزیع مشروبات الکلی در محدوده بخش لواسانات سرهنگ سید امین موسوی رئیس کلانتری ۱۶۶ لواسانات اظهار کرد: ماموران تیم عملیات کلانتری ۱۶۶ لواسانات، در یک عملیات شناسایی، موفق شدند یک باند خانوادگی تولید و توزیع مشروبات الکلی دست ساز را دستگیر کنند.

مشروبات الکلی

وی گفت: در این عملیات مقدار ۱۰۰۰ لیتر شراب دست ساز و بیش از ۴۰۰ کیلو کشمش به همراه ابزار و ادوات تولید آن، از محل مجرمین کشف و ضبط شد.

رئیس کلانتری ۱۶۶ لواسانات افزود: در همین رابطه یک مرد و یک زن شناسایی شدند که مرد مورد نظر، با همکاری همدست خود متواری شده بود اما توسط ماموران، مورد شناسایی قرار گرفته است.

موسوی در خصوص شناسایی مکان‌هایی که مربوط به تولید مشروبات الکلی در محدوده بخش لواسانات می‌شود، تصریح کرد: با اشراف کامل اطلاعاتی، تمامی محل‌ها و خانه‌هایی که مبادرت به تولید مشروبات الکلی در سطح بخش لواسانات می‌کنند، شناسایی شدند و هیچ مکان امنی برای چنین افرادی وجود نخواهد داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر