مهیا در خانه مهندس از کار زشت خود با او فیلم گرفت.

چندی قبل مرد شیک پوشی که مدیر یک شرکت دکوراسیون داخلی است پای در اداره پلیس گذاشت و از اخاذی 10 هزار دلاری دختر جوانی به نام مهیا خبر داد.

فریبکاری دختر جوان برای مهندس شیک پوش

مهندس شیک پوش به ماموران گفت: چندی قبل یک شماره ناشناس به موبایلم زنگ زد و وقتی پاسخ دادم با صدای دختر جوانی روبرو شدم که ادعا کرد یک مهندس حرفه ای در زمینه طراحی است و چند تصویر از طراحی های داخلی به عنوان نمونه کارهایش در خارج کشور را برایم فرستاد و ادعا کرد قبل از کرونا در بیشتر در خارج کشور کار می کرده اما با شیوع کرونا و بسته شدن پروازها دیگر نتوانسته کارهایش را ادامه دهد.

وی افزود: دختر جوان ادعا کرد که دوره های دکوراسیون ومعماری را خارج از کشور دیده و با ارائه نمونه کارهایش از من خواست تا در شرکت مشغول به کار شود و با چرب زبانی هایش مرا به قرار ملاقات حضوری گذاشت و با توجه به نمونه کار و چرب زبانی هایش او را به عنوان طراح و دکوراسیون داخلی در شرکت مشغول به کار کردم.

نقشه شوم دختر جوان

مهندس جوان ادامه داد: مهیا مدتی در شرکت کار کرد و از عملکردش در شرکت راضی بودم تا اینکه چندی قبل همسرم و فرزندانم به سفر رفتند و مهیا به خانه ام آمد و وقتی او را به چای دعوت کردم پیشنهاد داد خودش برای من چای بریزد که او خودش به آشپزخانه رفت و پس از ریختن چای و خودرن آن بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم متوجه شدم همه پول، مدارک، اسناد، دلار و طلاهای داخل خانه به سرقت رفته است.

اخاذی از مهندس شیک پوش

مرد جوان ادامه داد: پس از چند ساعت مهیا به موبایلم تماس گرفت و چند عکس و فیلم از من که در زمان بیهوشی ام گرفته بود فرستاد و تهدید کرد اگر 10 هزار دلار به او ندهم این فیلم و عکس ها را در فضای مجازی منتشر می کند و آبرویم را می برد که من نیز به ناچار دلارها را تهیه کرده و در اختیارش قرار دادم.

وی افزود: فکر می کردم مهیا دیگر کاری به من نداشته باشد اما پس از چند روز مهیا دوباره با من تماس گرفت و خواست تا 20 هزار دلار دیگر برایش تهیه کنم و وقتی دیدم او هر بار می خواهد از من اخاذی کند و تصمیم به شکایت گرفتم.

دستگیری دختر فریبکار

همین کافی بود تا ماموران با اطلاعات به دست آمده و اقدامات پلیسی مهیا را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند و دختر جوان که راهی جز اعتراف نمی دید ادعا کرد که در این ماجرا پسر عمه اش او را همراهی کرده است که در ادامه نیز پسر عمه مهیا دستگیر شد.

مهیا در اعترافاتش گفت: من هیچ نقشی در این ماجرا نداشتم و خودم قربانی عشق و بی پولی شدم و همه این نقشه ها را پسر عمه ام طراحی کرده بود و اطمینان داد که هیچ اتفاقی برای من نمی افتد.

وی افزود: پسر عمه ام که کوروش نام دارد در شرکت مهندس شیک پوش کار می کرد و از وضعیت مالی او با خبر بود و هر چقدر مهندس وضعیت مالی خیلی خوبی داشت ، کوروش با مدرک لیسانس مدرک کمی داشت و به خاطر وضعیت مالی اش نمی توانستیم با هم ازدواج کنیم.

دختر جوان ادامه داد: به فکر راه حل بودیم که کوروش ماجرای اخاذی از مدیر شرکت شان را مطرح کرد و چون خودش طراح بود به من آموزش داد که از چه مسیری ورود کنم و اعتماد مدیر شرکت را جلب کنم و خودم را به عنوان یک طراح معرفی کردم و با نقشه ای که کوروش طراحی کرده بود به مهندس شیک پوش نزدیک شدم و وقتی وارد خانه شان شدم با ریختن داروی بیهوشی او را بیهوش کردم.

مهیا گفت: وقتی مهندس شیک پوش را بیهوش کردم در ساختمان را باز کردم و کوروش وارد ساختمان شد و شروع به سرقت از داخل خانه کرد و از او فیلم برداری کرد.

وی افزود: طمع کردیم وقتی 10 هزار دلار را گرفتیم کوروش می گفت که مهندس از ترس آبرویش دوباره پول می پردازد ولی فکر نمی کردیم برای دومین بار اگر اخاذی کنیم او از ما شکایت می کند که همین باعث شد تا دستگیر شویم.

بنا بر این گزارش، 2 متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار ماموران قرار دارند.

نقشه شوم دختر جوان

 

 

ارسال نظر