تازه ترین اظهار نظر یکی از بازیگران ایرانی در مورد جنیفر لوپز.

احمد ایراندوست بازیگر و سلبریتی اهل آبادان و از عرب‌های ایران است. وی متولد خرداد ماه سال ۱۳۴۹ در آبادان است. قبلاً بوکسور بوده که در سال ۱۳۶۸ به دلیل شکستگی فک دیگر نتوانسته این رشته را ادامه دهد، پدرش، شهاب ایراندوست هم از قهرمانان کشتی هم دوره غلامرضا تختی بوده‌است.  این سلبریتی  درشت اندام از سن ۹ سالگی به خارج از ایران مهاجرت می‌کند و بعد از گذشت ۷ سال زندگی در خارج در سن ۱۶ سالگی دوباره تصمیم به بازگشت به ایران می‌کند. اودر زمانی که در خارج از کشور به سر می برد بادیگارد و محافظ خیلی از شخصیت های معروف دنیا بوده.

سلبریتی

او در مورد جنیفر لوپز میگوید: یک زمانی بادیگارد او بودم ، منو که دیدید مثل آمریکایی ها ترسو نیستم، دعوایی هستم. هنوز هم باهاشون در ارتباط هستم و با هم تماس می گیریم .جنیفر لوپز یک بانوی نمونه است. او 15 هزار بچه یتیم رو ساپورت میکند. جنیفر مثل یک لات ، بامرام است.

احمد

او در مورد این سوال که  واقعا این حرفها صحت دارد یا نه و اینکه زندگیت آن زمان چگونه بوده پاسخ داد:

 بله، ماریا کری، جنیفر لوپز و نیکلاس کیج از جمله چهره هایی بودند که من محافظ شان بودم. ولی همان موقع و در همانجا هم می رفتم نماز جمعه، ما وطن فروش نبودیم ، بچه های آبادان وطن فروش نیستند، امروز خیلی ها خودشان را می چسبانند به انقلاب و رهبری، اما در عمل جور دیگری هستند، الان هم امروعاص داریم ، معاویه داریم، فقط اسمش عوض شده است.

احمد3

تصویر پدر من «شهاب ایراندوست»، همراه آقا تختی، نماد و آرم ملی کشتی ایران است، حالا هی می آیند پشت سر ما حرف می زنند، فلانی اینکاره بوده و ... این ملت پشت سر حضرت عباس(ع) هم حرف می زنند.

 

 

 

ارسال نظر