بعلاوه فعالیت های مهران مدیری

مهران مدیری از آن دسته هنرمندانی است که مخاطبان خاص خودش را دارد. اکثر اثار مهران مدیری جنبه اجتماعی دارد و در واقع به دنبال موضوعات روز جامعه می گردد. مهران مدیری متولد 18 فروردین 1346 در تهران است. مهران مدیری دانشگاه را بخاطر حضور در جنگ تحمیلی ناتمام گذاشتد، سپس از تئاتر شروع کرد و با کارگردانی درخشید و حالا یکی از قدرتمندترین چهره سیاسی فرهنگی ایران است.

تصویر لو رفته از همسر مهران مدیری

untitled

Screenshot_2021-03-17 CinemaTicket - سینماتیکت on Instagram “ نگاهی به مهم‌ترین سریال‌های مهران مدیری به بهانه ساخت سریال د[...]

نگاهی خواهیم داشت به مهمترین سریال های مهران مدیری به بهانه ساخت سریال جدیدش " دراکولا "

مهران مدیری در سالهای اخیر سریال های پر مخاطبی ساخته که در اینجا به مهمترین آنها اشاره میکنیم:

 

هیولا

سریال داستان خانواده شرافت را نشان می‌دهد، که از زمان پادشاهی احمدشاه می‌خواهند با شرافت زندگی کنند و همین با شرافت زندگی کردنشان ماجراهای زیادی برایشان رقم می‌زند.

هیولا

قهوه تلخ

نیما پس از خوردن قهوه از زمان حال به گذشته می‌رود. ابتدا فکر می‌کند که همه چیز یک خواب است اما پس از مدتی که با این قضیه کنار می‌آید و سعی می‌کند به مردم کمک کند اما با افرادی نادانی در دربار روبرو شده و همین باعث به وجود آمدن ماجراهای خنده داری می‌شود.

قهوه تلخ

شب های برره

کیانوش استقرار زاده با نوشتن مقاله‌ای انتقادی، به تبعید در نقاط دوردست ایران محکوم می‌شود. در بین راه در اتفاقاتی توسط یک مار (نشیمن گز) گزیده می‌شود. شیر فرهاد، پسر خان پایین برره او را به برره می‌آورد، وی را درمان می‌کند ولی وقتی می‌فهمد او فراری است و حکم تیر دارد او را به بالا برره می‌برد.

untitled

گنج مظفر

باغ مظفر داستان تنها میراث به جا مانده از خان قلی‌خان، خان بزرگ محلهٔ قلهک و تهران بزرگ است. عمارت دوتکه‌ای که در یک طرف آن مظفر زرگنده ملقب به مظفرخان به همراه خانواده و خدم و حشم و در طرف دیگر منصور مظفر زرگنده به همراه همسر جوان خود شیدا زندگی می‌کنند و ....

untitled

پاورچین

فرهاد (مهران مدیری) یک برره‌ای است که سال‌ها پیش برای تحصیل از برره به تهران آمده و ازدواج کرده. او که ذاتاً فردی چاپلوس است با همین روش در یک شرکت مهندسی ساختمان مشغول شده و پسر عمویش داوود نیز به زور مهمان آنها می‌شود.

untitled

نقطه چین

داستان دربارهٔ یک آپارتمان سه واحدی و ساکنان آن است. اردلان(مهران مدیری) و بامشاد (رضا شفیعی جم) از شخصیت‌های پرطرفدار این سریال بودند.

نقطه چین

مرد هزار چهره

این مجموعه روایتگر داستانی اجتماعی است و موقعیت‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد تا به جای دیگری اشتباه گرفته شود.

untitled

 

 

 

ارسال نظر