او به بیماران خانم میگفت به خاطر شرایط کرونا ، تنها به مطب بیاییند.

دندانپزشک شیاددر اعترافات خود به جرم تجاوز گفت:

حدود 6 ماه پیش یک بیمار خانم داشتم که هنگام خوابیدن روی یونیت دندانپزشکی با سر وضع و لباس غیر مناسب بود و من مدام در حین کارم از روی غریزه به اندام این خانم نگاه می کردم ،پس از انجام کار و موقع پرداخت هزینه آن خانم به من پیشنهاد رابطه جنسی داد و من قبول کردم و بعد از آن دیگر همه بیماران را به چشم آن خانم می دیدم و هر کس پیشنهاد من را قبول نمی کرد به او تجاوز می کردم. او در ادامه گفت من پزشک قلابی نیستم ، من پزشک تجربی هستم.

سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت داندانپزشک قلابی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: زنی با در اختیار داشتن شکوائیه‌ای ضمن مراجعه به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران عنوان کرد که برای دریافت خدمات دندانپزشکی به مطبی در خیابان توانیر تهران مراجعه کرده اما مورد آزار و اذیت و تجاوز دندانپزشک قرار گرفته است.

تجاوز

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: با دریافت شکایت، تیمی از مأموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که متهم از محل گریخته است و در بررسی‌های بیشتر دو پروانه کسب و مهر نظام پزشکی از مطب دندانپزشکی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد مدارک دندانپزشکی و مهر نظام پزشکی جعلی بوده و متهم با مدارک جعلی مطب دندانپزشکی را دائر کرده است، ادامه داد: حین تحقیقات پلیسی، 12 نفر از بانوان دیگر در اظهارات مشابهی از این دندانپزشک شکایت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای جنوبی کشور شناسایی شد و با اخذ دستور قضایی تیمی از مأموران پایگاه سوم امنیت عمومی موفق شدند یکم مهر ماه متهم را دستگیر کنند.

ذوالقدری تصریح کرد: متهم پس از حضور در پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت تهران با بیان اینکه متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد، متذکر شد: دستور انتشار تصویر متهم برای آگاهی سایر بزه‌دیدگان و طرح شکایت و اقامه دعوی خصوصی از ناحیه آنها توسط دادیار پرونده صادر شده و سایر بانوان که توسط این دندانپزشک قلابی مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، می‌توانند برای طرح شکایت به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان شهید قندی، میدان نیلوفر مراجعه کنند.

untitled

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    این،دیوث، مگرخواهرمادرنداره، توف، به، شرافت، نداشته، ات

  • مه سیما
    0

    عجب زمونه ای شده دیگه نمی شه خانمها با خیال راحت به پزشک مراجعه کنند یا تحت عمل قراربگیرندکاش فیلم اتاق عمل بصورت انلاین به همراهان مریض نشان داده می شد تا جلوی سو استفاده رو می گرفت

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها