زنی با مراجعه به دادگاه کیفری ادعا کرد که توسط مدیر ساختمان مورد تجاوز واقع شده است.

 تجاوز وحشیانه :در این پرونده که در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد زنی جوان از مدیر ساختمان محل زندگی‌اش به جرم تجاوز شکایت کرد و گفت: مدتی قبل به یک مجتمع مسکونی نقل مکان کردم روز حادثه مدیر ساختمان زنگ در خانه ما را زد و به بهانه اینکه می‌خواهد ببیند سقف حمام چکه می‌کند یا نه وارد خانه شد.

همسایه 2

بعد از اینکه حمام را بازدید کرد خودش وارد سالن شد و شروع به صحبت و درد دل کرد بعد هم ناگهان به من نزدیک شد و مرا مورد تجاوز قرار داد.

فیلم تجاوز یک میمون به یک پسر بچه 8 ساله

اما مدیر ساختمان که احضار شده بود ضمن رد این اتهام گفت: این زن دروغ می‌گوید و من هرگز به اینم خانم تجاوز نکرده ام  من سال‌ها در آن ساختمان زندگی کرده‌ام و مدیر هستم این زن به من گفت که مطلقه است و به من پیشنهاد داد با او دوست شوم و اگر از همدیگر خوشمان آمد ازدواج کنیم.

من گفتم دوست ندارم کار خلاف شرع و اخلاق بکنم حاضرم او را صیغه کنم و مدتی با هم رابطه داشته باشیم و اگر رابطه موفق بود با هم ازدواج دائم می‌کنیم و او هم قبول کرد. بعد صیغه محرمیت خواندیم.

اما نمی‌دانم چرا او از من شکایت کرده است.با توجه به دفاعیات متهم و مدارکی که شاکی ارائه داد قضات شعبه 11 برای تصمیم‌گیری در خصوص این پرونده تجاوز وارد شور شدند.

بعد از معاینات پزشکی قانونی ادعای زن جوان ثابت شد ، ولی با توجه به عدم وجود هرگونه کبودی یا زخم دادگاه در حال پیگیری دو احتمال تجاوز و یا رابطه نامشروع می باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها