وبدترین و وحشتناک ترین آنها به روایت تصویر:

 بعضی افراد برای این‌که زیباتر بنظر بیایند هرکاری میکنند حتی تا جاییکه کار‌های ترسناک نیز روی صورت و بدن خود انجام می‌دهند. اگر اکثریت افرادی که ایجاد تغییرات در بدن خودرا علامت‌ای از بهتر ساختن ظاهر و عملکرد بدنشان بدانند، شاید بتوان با نتیجه‌ی عملی اینکار ادعایشان را رد کرده و یا پذیرفت.

ترسناک ترین مکان های جهان که رفتن به آنجا کار هر کسی نیست +عکس

اما بعضی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود میدهند که هیچ توجیهی برای ان‌ها وجود ندارد. در واقع بعضی از افراد با سوراخ کردن بدن، تتو کردن، آویخته کردن اشیاء به نقاط خاصی ازبدن یا قرار دادن ایمپلنت‌های ناب خود رابه شکلی درآورده اند که کوچک‌ترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد.در ادامه می‌خواهیم شما رابا هشت مورد از بدترین و وحشتناک ترین عمل های زیبایی جهان که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

۱- مرد سوسماری

سوسماری

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته هست که علاقه‌ی خود به خزندگان را نشان دهد و بدین غرض تمامی بدن خودرا طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار بنظر برسد. اما وی بهمین تغییر نیز بسنده نکرده و با تیز کردن دندان ها، دو تکه کردن زبان، و قرار دادن ایمپلنت‌هایی از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه شاخ داده اند خودرا بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده است.

۲- لَری پلنگه

پلنگی

لری در آستین تگزاس زندگی میکند و روش غیرمعمولی را برای زندگی گزینه کرده است، زیرا او همه‌ی وقت با خود فکر می‌کند که پلنگ هست. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن است رفته رفته و در طی ۲۰ سال تمامی بدن خودرا شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده هست. حالا ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

۳- کتی جانگ کمر باریک

کمر باریک

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک‌ترین زنان جهان دانست. او ۲۳ ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آنرا از تن در می‌آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده هست. وی ۶۰ سال سن دارد ودر چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آنرا کمر باریک بودن مینامند

از همین روش بهرهگیری کرده است. در واقع وی با سایز کمری معادل ۳۸ سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک‌ترین کمر را در میان زنان جهان دارد.

۴- کله نان شیرینی

نان شیرینی

کله نان شیرینی نوعی تغییر دادن شکل بدن هست که در کانادا مرسوم شده و حالا در ژاپن به یک ترند تبدیل شده است. این فرآیند با تزریق کردن اندکی محلول نمکی زیر پوست در ناحیه‌ی پیشانی صورت میگیرد که آنوقت با فشار دادن بنگاه آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می‌گیرد.

۵- مرد گربه‌ای

گربه ایی

دنیس, ۵۴ ساله، اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این‌که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده است. او پروژه بینی خود رابه کلی تغییر داده، گوش هایش را مورب کرده ودر قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت‌هایی خودرا شبیه یک گربه سان کرده است.

۶- زنان گردن دراز

گردن دراز

زنان کایان، گروهی اقلیت تبتی برمه‌ای در میانمار میباشند که در سن پنج سالگی نخستین حلقه گردنی شان را دریافت میکنند. هر سال یک حلقه آهنین افزون شده و یا با یک حلقه بزرگتر جای گزین می‌گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر بنظر برسد.

اما اتفاقی که در واقع رخ می‌دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه‌های باعث می‌شود که استخوان ترقوه به سوی پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان

پرسینگ

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال ۲۰۰۰ در دست دارد. او در آن دوران جمعا ۴۶۲ پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که ۱۹۲ مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۰۹ وی اعلام کرد که شمار پیرسینگ هایش به ۶۰۰۵ مورد رسیده هست که نشان میدهد بطور متوسط از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ وی هرساله ۶۱۵ پیرسینگ اخیر انجام داده است.

۸- اتین دومونت

دوت

اتین دومونت یک روزنامه نگار سویسی است که درسال ۱۹۴۸ به دنیا آمده، نخستین خالکوبی خودرا درسال ۱۹۷۴ انجام داده و ازآن دوران تا کنون به خالکوبی تمامی بدن خود ادامه داده است. وی گفته که بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت از زندگی اش را در سالن‌های خالکوبی گذرانده است. از سال ۲۰۰۲ تمامی سطح بدن او از خالکوبی پوشیده شده و ازآن دوران دومونت به ایجاد تغییر در شکل ظاهری بدن خود پرداخته است.

دراین مسیر وی با گذاشتن یک میله در بینی، حلقه‌هایی به شعاع ۷ سانتیمتر در هردو گوش، قرار دادن پلکسی گلاس «پلاستیکی شبیه شیشه» در بینی و لب ها، قرار دادن حلقه‌های در زیر پوست دست‌ها و همینطور ایجاد یک سوراخ با شعاع ۴ سانتیمتر بین لب پایین و چانه اش به طوریکه ریشه دندان هایش دقیقاً واضح میباشند خودرا شبیه انسان‌های اولیه و وحشی فیلم “آخرالزمان” مل گیبسون کرده است.

9 - سحر تبر (ایران)

سحر

سحر تبر ۲۰ ساله با انتشار عکسی از قبل از عمل های خود که بینی و لبان کوچک طبیعی ، موهای بلند و چشمان قهوه ای و فکی مناسب داشت و بعد با انتشار عکسی از وضعیت کنونی خود که اغلب چشمانی آبی یا سفید ، موهایی بلند با رنگ های غیرطبیعی و بینی و لب فوق العاده بد فرم دارد ، خود را سوژه رسانه ها کرده است.

او ابتدا از این که خبرگزاری ها اعلام کردند تقریبا ۵۰ عمل زیبایی انجام داده است عصبانی شد و انکار کرد اما بعد از مدتی که متوجه شد مقاومتی در برابر این قضیه ندارد اعلام کرد که عمل های زیادی انجام داده و این که کسی بتواند خود را زشت و تابلو درست کند یک هنر Art است.

وی در ادامه گفت: من هیچ وقت نمیخواستم که آنجلینا جولی باشم و یا خودم را شبیه به شخصیت کارتونی عروس مردگان نشان بدهم اما این که من می توانم خودم را به صورت خنده دار و بامزه ای نقاشی کنم هنر است.

کاربران اینستاگرام معتقدند که او از برنامه های فتوشاپی اینستاگرام استفاده می کند که سحر هم این قضیه را تایید کرد.

10-انیمیشن ژاپنی

بارها خبرهایی درباره کسانی‌که دوست دارند شبیه به عروسک هایی باربی باشند، شنیده‌ایم، اما این بار یک دختر ۱۹ ساله از قیافه شخصیت های کارتونی ژاپنی که چشم‌های بزرگی دارند خوشش آمده و حاضر شده عمل‌های متعددی را انجام دهد تا قیافه‌اش شبیه به آن‌ها شود! او با انتشار عکس‌های خودش در شبکه‌های اجتماعی گفته از کاری که انجام داده راضی است.

عروسک

 

ارسال نظر