زنی خائن پس از دستگیری لو داد که از ترس شوهرش را سوزانده.

 راز یک خیانت :جسد سوخته مرد ساوه ایی راز یک جنایت را با خود به همراه داشت که این قتل رازآلود پس از یکسال برملا شد. فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف راز قتل مرد جوان ساوه ایی در عملیات دستگیری سه نفر از عاملان این قتل خبر داد.

سرهنگ " علی اکبر عیسی آبادی" در تشریح جزئیات این خبر گفت : در اواخر بهمن ماه پارسال زن جوان به پلیس اگاهی شهرستان ساوه مراجعه و اعلام کرد همسرش از شب قبل با خودروی خود از منزل خارج شده و تاکنون مراجعه نکرده است که باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع، تحقیقات برای یافتن مرد جوان آغاز شد.

جسد سوخته

وی افزود : با آغاز تحقیقات پلیس در همان ساعت ابتدای گزارش ناپدید شدن فرد مورد نظر ، خودروی مرد جوان در حالی که ظاهرا" بر اثر برخورد با ستون های پل کنار جاده دچار حریق شده بود شناسایی و جسد سوخته مرد در آن کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: با ادامه تحقیقات صورت گرفته و تلاش شبانه روزی ماموران در بررسی صحنه جرم ، احتمال وقوع قتل مرد جوان قوت گرفت.

فاش‌شدن راز قتل مرد جوان در صحنه تصادف / مشارکت زن در قتل شوهر

سرهنگ عیسی آبادی افزود : در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد مرد قبل از سوختگی دچار خفگی شده است که بلافاصله همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی پرونده دستگیر شد و به قتل همسر خود با همدستی یک زن و مرد اعتراف کرد.

در بررسی های نهایی مشخص شده که مردی که با زن همدست بوده با مهسر مقتول در رابطه بوده و برای حذف شوهرش با همکاری خواهر مرد را خفه کرده بودند تا مبدا از آنها شکایت کند.

وی با اشاره به دستگیری همدستان همسر مقتول گفت : هر سه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند

خیانت

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر